Przebudowa drogi leśnej wewnętrznej nr 06-09-000007 oraz zjazdu publicznego na terenie leśnictwa Królówka
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opoczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00311514
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00311514/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-18 09:22
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42282b6c-06b5-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7680003833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00311514 z dnia 2023-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej wewnętrznej nr 06-09-000007 oraz zjazdu publicznego na terenie leśnictwa Królówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Opoczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590019212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sitowa
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: (44) 755 18 70
1.5.8.) Numer faksu: (44) 755 18 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: opoczno@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opoczno.lodz.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42282b6c-06b5-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi leśnej wewnętrznej nr 06-09-000007 oraz zjazdu publicznego na terenie leśnictwa Królówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42282b6c-06b5-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00311514
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00427157/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi leśnej wewnętrznej - dojazdu pożarowego nr 17 (droga nr inw. 220-01449) w oddz. 46, 53, 53/54, 61/62 na terenie Leśnictwa Królówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273443
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1172993,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi leśnej wewnętrznej nr 06-09-000007 (dojazd pożarowy nr ew. 17, droga nr inw. 220 - 01489) w oddz. 46, 53, 53/54, 61/62 na terenie leśnictwa Królówka – długość 1 816,13 mb, na działkach
o numerze ewidencyjnym: 259, 267, 260, 268, 272, 273 w obrębie ewidencyjnym Anielin, gmina Poświętne, powiat opoczyński polegająca na wykonaniu jezdni, mijanek, zjazdów o nawierzchni bitumicznej, odwodnienia rowami otwartymi, chodnika z kostki betonowej, utwardzenia terenu płytami betonowymi ażurowymi.
2) Przebudowa do parametrów zjazdu publicznego istniejącego zjazdu z drogi krajowej nr 48, położonego na działce nr ewid. 214 do działek nr ewid. 272, 273 (droga wewnętrzna na terenie leśnictwa Królówka) obręb ewidencyjny Anielin, gmina Poświętne, powiat opoczyński polegająca na zamontowaniu przepustu z rury PEHD oraz wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1649000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1649000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1649000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Kmita Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "KAMI"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561329166
7.3.3) Ulica: Młynarska
7.3.4) Miejscowość: Kurzelów
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1649000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |