Remont schodów zewnętrznych, dróg i chodników, nawierzchni dziedzińców itd. oraz awaryjny remont wewnętrznych stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Miejskim Przedszkolu nr 45 w Katowicach

Miejskie Przedszkole nr 45

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00311858
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00311858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-18 10:39
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-500fc139-1648-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6342289018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieZewnętrzne czyszczenie budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00311858 z dnia 2023-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych, dróg i chodników, nawierzchni dziedzińców itd. oraz awaryjny remont wewnętrznych stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Miejskim Przedszkolu nr 45 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedszkole nr 45

1.3.) Oddział zamawiającego: MP45

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270554404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SOKOLSKA 25

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-086

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miejskie45@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mp45katowice.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont schodów zewnętrznych, dróg i chodników, nawierzchni dziedzińców itd. oraz awaryjny remont wewnętrznych stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Miejskim Przedszkolu nr 45 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-500fc139-1648-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00311858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280864

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/328/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu podestu dojścia do wejścia głównego przedszkola wraz z czyszczeniem ścian wokół podestu, malowaniem stropu stanowiącego zadaszenie dojścia , montaż barierki i naprawa nawierzchni z kostki betonowej przed podestem oraz demontaż uszkodzonej witryny wraz z drzwiami, wymurowanie ścianki i filarka, otynkowanie i montaż okna aluminiowego wraz z drzwiami dwuskrzydłowymi.
Zakres robót obejmuje:
ZADANIE I : Remont schodów zewnętrznych, dróg i chodników, nawierzchni dziedzińców itd.
ZADANIE II: Awaryjny remont wewnętrznych stref komunikacyjnych i stref wejściowych.

Zakres robót obejmuje remont wejścia głównego do przedszkola.

1. Zadanie I obejmuje :
a) Roboty posadzkowe:
 przygotowanie nawierzchni betonowej pod wykonanie posadzki,
 wykonanie posadzki żywicznej.
b) Roboty malarskie:
 zeskrobanie farb i wykonanie napraw tynku na stropie nad podestem wejścia oraz na słupach,
 wykonanie gładzi gipsowej,
 dwukrotne malowanie,
 malowanie innych elementów zgodnie z przedmiarem.
2. Zadanie II obejmuje:
a) Roboty murowe:
 wykucie witryny z drzwiami,
 domurowanie ścianki i filarka,
 wyrównanie posadzki w części progowej,
 wykonanie tynków.
b) Roboty stolarskie:
 montaż okna aluminiowego,
 montaż kompletnych drzwi,
 uszczelnienie pianką poliuretanową,
 uzupełnienie tynków wokół ościeży,
 malowanie.
c) Roboty i czynności pozostałe:
 wywóz gruzu i zbędnego osprzętu.
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także dokumentacją projektową, i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane