DOSTAWA SZCZEPIONEK W PODZIALE NA ZADANIA
SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-WESOŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00312161
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-18 11:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8221847147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SzczepionkiSzczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu BSczepionki przeciw grypie
Wykonawcy
9 przyznanych
GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
209 700,47 PLNGSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
209 700,47 PLNGSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
209 700,47 PLNTRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL
32 630,8 PLNPOLYPHARM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
72 738 PLNTRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL
32 630,8 PLNGSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
209 700,47 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
45 797,4 PLNPOLYPHARM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
72 738 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.