05750 Party Nice – strefa rekreacji i zagospodarowania okolic stawu na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice

Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00312567
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00312567/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-18 12:55
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aed0c7df-de88-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8971731383
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00312567 z dnia 2023-07-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
05750 Party Nice – strefa rekreacji i zagospodarowania okolic stawu na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020568529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 36

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-059

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wi.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wroclawskie_inwestycje

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

05750 Party Nice – strefa rekreacji i zagospodarowania okolic stawu na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aed0c7df-de88-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00312567

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063938/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 05750 PartyNice - strefa rekreacji i zagospodarowanie okolic stawu na terenie WTWK Partynice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00183326

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/12/TP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych objętych dokumentacją projektową wykonaną przez Biuro Detal projektowanie i realizacja Marta Pyrcz (projekt budowalny, techniczno - wykonawczy, specyfikacje techniczne) pn.: „PartyNice – strefa rekreacji i zagospodarowanie okolic stawu na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice”.
Zakres zamówienia obejmuje realizację trzech stref rekreacji: strefy kalisteniki – treningów siłowych na wolnym powietrzu, bulodromu – strefy boisk do gry w bule, stołów do gry w tenisa stołowego i szachów oraz strefy rekreacyjno – konsumpcyjnej ze stanowiskami do grilla i zadaszonymi altanami, na terenie WTWK Partynice we Wrocławiu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną złożoną w niniejszym postępowaniu przez Ekon Sp. z o.o., ul. Reymonta 8 46-100
Namysłów wynosi 988 182,00 zł brutto. Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 575 074,00 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

2023-07-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane