Rozbudowa ulicy Cmentarnej w Siedlcach - odcinek od ulicy Ks. J. Niedziałka do ulicy Wojskowej
MIASTO SIEDLCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00312771
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00312771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-18 13:34
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-166b61f7-e8c9-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8212525409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00312771 z dnia 2023-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa ulicy Cmentarnej w Siedlcach - odcinek od ulicy Ks. J. Niedziałka do ulicy Wojskowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@um.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa ulicy Cmentarnej w Siedlcach - odcinek od ulicy Ks. J. Niedziałka do ulicy Wojskowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-166b61f7-e8c9-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00312771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036429/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Rozbudowa ulicy Cmentarnej - odcinek od ulicy Ks. J. Niedziałka do ul. Wojskowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00205304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F.271.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2610847,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa ulicy Cmentarnej w Siedlcach, odcinek od ulicy Ks. J. Niedziałka do ulicy Wojskowej.
1. Zakres zamówienia obejmuje:
1) pomiary wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą;
2) branża drogowa - wykonanie:
a) robót rozbiórkowych;
b) robót ziemnych i warstw konstrukcyjnych podbudowy;
c) ronda na skrzyżowaniu ulicy Cmentarnej i Wojskowej;
d) nawierzchni jezdni i ścieżki rowerowej z betonu asfaltowego;
e) nawierzchni chodnika, ciągu pieszo - rowerowego i zjazdów z kostki brukowej betonowej;
f) regulacji wysokościowej: włazów, wpustów deszczowych, obudów zaworów gazowych i wodociągowych z wymianą osłon, regulacji i wymiany komór telekomunikacyjnych;
g) oznakowania pionowego i poziomego;
h) ogrodzeń;
i) zagospodarowanie zielenią pasa drogowego.
3) branża sanitarna:
a) budowa sieci kanalizacji deszczowej;
b) przebudowa sieci wodociągowej (przebudowa kolidującego hydrantu);
c) przebudowa sieci i przyłącza gazowego;
4) branża elektryczna:
a) demontaż przewidzianego do rozbudowy istniejącego oświetlenia;
b) wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego;
c) ustawianie słupów oświetleniowych z oprawami typu LED;
d) demontaż istniejącej sygnalizacji świetlnej;
e) usunięcie kolizji energetycznych.
5) Wykonanie wycinki drzew i krzewów.
6) Wykonanie nasadzeń zastępczych zgodnie ze Specyfikacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45314310-7 - Układanie kabli
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2023-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |