SZP/242-122/2023 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie instalacji klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach w bud. B4,B5,C5 PWr.

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00313055
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-18 14:29
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
000001614
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

4 przyznane

PAWEŁ BILKAWrocław, PL
11 450 PLN
"SKJ KLIMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
17 835 PLN
"SKJ KLIMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
17 835 PLN
"SKJ KLIMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
11 685 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.