Przebudowa boisk, prace remontowe i adaptacyjne sal lekcyjnych wraz z wyposażeniem w ramach projektu „Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych (...)
Gmina Miasto Zgierz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00313075
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00313075/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-18 14:34
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9d10aea-fbcc-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7322037248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00313075 z dnia 2023-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boisk, prace remontowe i adaptacyjne sal lekcyjnych wraz z wyposażeniem w ramach projektu „Zgierskie
szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zgierz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057721
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 16
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umz.zgierz.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umz.zgierz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boisk, prace remontowe i adaptacyjne sal lekcyjnych wraz z wyposażeniem w ramach projektu „Zgierskieszkoły inkubatorem kompetencji kluczowych (...)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9d10aea-fbcc-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00313075
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046984/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 4 i Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 w ramach osi priorytetowej VII – infrastruktura dla usług społecznych, Działanie VII.4 Edukacja, Poddziałanie VII.4.3 Edukacja ogólna2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00239642
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PŚ.271.18.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
1. Przebudowa 2 boisk sportowych wraz z wyposażeniem (Szkoła Podstawowa nr 4, Samorządowe Liceum
Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 1),
2. Remont budynku administracyjnego (Szkoła Podstawowa nr 4),
3. Usunięcie kolizji z siecią kanalizacyjną (Szkoła Podstawowa nr 4, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące/Szkoła
Podstawowa nr 1),
4. Budowa chodnika z kostki betonowej wraz z podjazdem dla niepełnosprawnych do drzwi szkoły (Szkoła Podstawowa nr
4),
5. Prace remontowe dwóch sal lekcyjnych na potrzeby: sali wielokierunkowej oraz polisensorycznej wraz z wyposażeniem
(Szkoła Podstawowa nr 4),
6. Dostosowanie 2 pracowni na potrzeby pracowni wielokierunkowych wraz z wyposażeniem (Samorządowe Liceum
Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa nr 1),
7. Dostosowanie sali na potrzeby warsztatowe wraz z wyposażeniem (Samorządowe Liceum Ogólnokształcące),
8. Dostosowanie sali gimnastycznej pod monitor interaktywny (Szkoła Podstawowa nr 4),
9. Wykonanie utwardzenia terenu na potrzeby przejazdu samochodów dostawczych do obsługi szkoły, od wjazdu do wejścia
technicznego do zaplecza kuchennego obiektu (Samorządowe Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 1).
w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, polegającym na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich
wymaganych prawem uzgodnień i pozwoleń oraz robót budowlanych w ramach projektu „Zgierskie szkoły inkubatorem
kompetencji kluczowych niezbędnych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole
Podstawowej nr 4 i Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym”, zgodnie z Program Funkcjonalno-Użytkowym
stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia oraz Wykazem niezbędnego sprzętu do zakupu i
zamontowania w ramach zadania, stanowiącym załącznik nr 2, aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz
sztuką budowlaną, z zastrzeżeniem postanowień Opisu Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2023-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |