Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowych dróg gminnych w roku 2023
Gmina Cmolas
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00313191
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-18 14:59
- Lokalizacja
- Cmolas, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8141591579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
7 przyznanych
MARCIN WALKIEWICZTarnobrzeg, PL
12 300 PLNMARCIN WALKIEWICZTarnobrzeg, PL
13 530 PLNMARCIN WALKIEWICZTarnobrzeg, PL
13 530 PLNMARCIN WALKIEWICZTarnobrzeg, PL
27 060 PLNWOJCIECH DRYŚTarnobrzeg, PL
17 220 PLNWOJCIECH DRYŚTarnobrzeg, PL
29 520 PLNMARCIN WALKIEWICZTarnobrzeg, PL
33 210 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.