Wodny Park Zabaw na terenie Parku Widzewska Górka
Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00313264
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00313264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-18 15:23
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1df5a7de-daa9-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7252132934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00313264 z dnia 2023-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wodny Park Zabaw na terenie Parku Widzewska Górka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1df5a7de-daa9-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wodny Park Zabaw na terenie Parku Widzewska Górka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1df5a7de-daa9-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00313264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044894/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wodny Park Zabaw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180637
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2620.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wodnego parku zabaw w Parku
Widzewska Górka.
1.1. Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, zakup, dostawa i montaż urządzeń wodnego parku zabaw: dyszatunel,
dysza-wulkan, parasol, tunel z kręgów, zakup, dostawa i montaż elementów małej architektury: tablica z regulaminem,
tablica BO, ogrodzenie, przebieralnia, wykonanie chodnika, wykonanie nawierzchni placu zabaw: betonowa płyta pokryta
EPDM, budowa zaplecza technicznego w postaci zagłębionego w ziemi budynku z urządzeniami technicznymi i
wyposażeniem, ukształtowanie terenu w związku z budową budynku technicznego, wykonanie prac z branży konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej, wykonanie nasypu ziemnego na budynku technicznym wraz z założeniem zielonego dachu, odtworzenie oraz założenie zieleni, przesadzenie krzewów zgodnie z wytycznymi ZZM, roboty porządkowe.
1.2. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją opracowaną na zlecenie: TICET Jacek Czach z Łodzi we wrześniu 2021r.
1.3. Roboty budowlane obejmują:
- prace przygotowawcze,
- zakup, dostawa i montaż urządzeń wodnego parku zabaw: dysza-tunel, dysza-wulkan, parasol, tunel z kręgów,
- zakup, dostawa i montaż elementów małej architektury: tablica z regulaminem, tablica BO, ogrodzenie, przebieralnia,
- wykonanie chodnika,
- wykonanie nawierzchni placu zabaw: betonowa płyta pokryta EPDM,
- budowa zaplecza technicznego w postaci zagłębionego w ziemi budynku z urządzeniami technicznymi i wyposażeniem,
- ukształtowanie terenu w związku z budową budynku technicznego,
- wykonanie prac z branży konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej,
- wykonanie nasypu ziemnego na budynku technicznym wraz z założeniem zielonego dachu,
- odtworzenie oraz założenie zieleni,
- przesadzenie krzewów zgodnie z wytycznymi ZZM,
- prace porządkowe,
- wykonanie obsługi geodezyjnej,
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej wraz z mapą inwentaryzacyjną oraz dokumentacją powykonawczą,
- wykonanie dokumentacji potrzebnej do zarządzania obiektem: tzw. książki obiektu zawierającej takie materiały jak: plan
konserwacji (uwzględniający instrukcję obsługi w zakresie konserwacji) i utrzymania urządzeń,
- wykonanie zestawienia środków trwałych powstałych podczas realizacji inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 744 000,00 PLN, natomiast cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę Fuente-Dorota Kurczewska, ul. Rąbieńska 134, 94-409 Łódź wynosi 1 217 700,00 PLN.Zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Z uwagi na brak możliwości zwiększenia środków na realizację przedmiotowego zamówienia do kwoty zaoferowanej przez Wykonawcę, Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia.
| 2023-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |