Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Belgradzie w budynku przy ul. Neznanog junaka 1a
Ambasada RP w Belgradzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00313296
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00313296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-18 15:40
- Lokalizacja
- Belgrad, RS
- Kraj zamawiającego
- RS
- ID przetargu
- ocds-148610-5212955e-2568-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 102638312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00313296 z dnia 2023-07-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Belgradzie w budynku przy ul. Neznanog junaka 1a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Belgradzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 102638312
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kneza Milosa 38
1.5.2.) Miejscowość: Belgrad
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-000
1.5.5.) Kraj: Serbia
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: RS110 - Београдска област
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: belgrad.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/serbia/ambasada
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
dyplomatyczno-konsularna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Belgradzie w budynku przy ul. Neznanog junaka 1a2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5212955e-2568-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00313296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00139902/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja nowej siedziby Ambasady RP w Belgradzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 382 000 euro dla robót budowlanych.
podstawa prawna: Art.305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz.2019 z późn.zm.)
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.BELG.270.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 389037,23 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z aktualnymi wymaganiami i standardami oraz możliwościami jakie stwarza konstrukcja budynku, na poziomie parteru zostanie utworzona przestrzeń konsularna wraz z poczekalnią oraz pomieszczeniami biurowymi. Dodatkowo na poziomie parteru wygospodarowana zostanie także powierzchnia reprezentacyjna.
Kondygnacje nadziemne budynku zostaną doposażone w systemy zabezpieczeń technicznych.
Wykonanie robót budowlanych nastąpi na podstawie dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431100-8 - Kładzenie terakoty
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360387 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523370 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360387 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Secthor Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 679-322-04-54
7.3.3) Ulica: Bochenka 18/47
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-693
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389037,23 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2023-07-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |