Wykonanie prac remontowo – konserwatorskich w Sali Rysunku pałacu ks. Czartoryskich w Puławach - etap I postępowanie powtórzone
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00313587
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00313587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-19 08:29
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28ec7c5d-0c39-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00313587 z dnia 2023-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowo – konserwatorskich w Sali Rysunku pałacu ks. Czartoryskich w Puławach - etap I postępowanie powtórzone
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: wyodrębnione jednostki organizacyjne zamawiającego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079295
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Czartoryskich, nr 8, lok. ---
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@iung.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iung.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://iung.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowo – konserwatorskich w Sali Rysunku pałacu ks. Czartoryskich w Puławach - etap I postępowanie powtórzone2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28ec7c5d-0c39-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00313587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263709
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.220.75.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 570852,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlano – konserwatorskich przy stropach dawnej Sali Rysunku i dwóch sal zaplecza znajdujących się na pierwszym piętrze, prawego skrzydła pałacu ks. Czartoryskich w Puławach. W zakresie przyjętego etapu prac Zamawiający przewiduje usunięcie izolacji termicznej z wełny mineralnej (do powtórnego wykorzystania), usunięcie warstwy glinobitki, częściowy demontaż stropu nad salą rysunku oraz wymianę drewnianych belek i deskowania zdegradowanego czynnikiem korozji biologicznej. Po zakończeniu naprawy konstrukcji stropu przewidziano wykonanie impregnacji elementów drewnianych stropu, miejscowe naprawy tynków sufitowych, malowanie powierzchni tynkowanych stropu oraz oczyszczenie i konserwację drewnianej dekoracji belek i sztukaterii. Remont drewnianego stropu nad salą zaplecza wykonany zostanie analogicznie do stropu w Sali Rysunku, natomiast naprawa pęknięć murowanego sklepienia zostanie przeprowadzona poprzez zszycie muru przy użyciu prętów (kotew) spiralnych. Na obecnym etapie wykonana zostanie również izolacja termiczna stropu w obszarze strychu nad Salą Rysunku i strychu nad przyległymi pomieszczeniami zaplecza i pomieszczeniami biurowymi. W bieżącym etapie prac przewidziano również wykonanie niezbędnego zakresu robót przy instalacjach elektrycznych, związanych głównie z ułożeniem okablowania sufitowego pod montaż oświetlenia planowanego w kolejnym etapie prac. Szczegółowy zakres prac został ujęty w opisie przedmiotu zamówienia, załączonej dokumentacji technicznej i inwestorskich przedmiarach robót.
6. Szczegółowy zakres rzeczowy zawiera dokumentacja projektowa składająca się z:
1) Inwestorskiego przedmiaru robót zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 2a- 2c do SWZ
2) Opisu przedmiotu zamówienia zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ,
3) Dokumentacji zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ,
4) Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 800647,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 964986,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |