Dostosowanie łazienek Mieszkańców do potrzeb osób z niepełnosprawnością w Domu Pomocy Społecznej im.Jana Pawła II w Nasielsku
Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00314210
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00314210/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-19 10:50
- Lokalizacja
- Nasielsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a7b1fc7-1197-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5311587033
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00314210 z dnia 2023-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie łazienek Mieszkańców do potrzeb osób z niepełnosprawnością w Domu Pomocy Społecznej im.Jana Pawła II w Nasielsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140178815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 25
1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 23 6931956
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dpsnasielsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.nowodworski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a7b1fc7-1197-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie łazienek Mieszkańców do potrzeb osób z niepełnosprawnością w Domu Pomocy Społecznej im.Jana Pawła II w Nasielsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a7b1fc7-1197-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00314210
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038343/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie łazienek Mieszkańców do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273048
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.263.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 313523,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych celem dostosowania pomieszczeń sanitarnych- łazienek do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku.
2. Zakres robót składa się z następujących etapów:
1) Prace demontażowe,
2) Roboty sanitarne,
3) Roboty elektryczne,
4) Prace przy wykładzinie podłoga,
a) posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych montaż wykładzin Gerflor Nerok 70 podłogowej na klej wzór Pixel Silver 0597
5) Prace remontowe ścian,
a) wykładziny ścienne na klej Gerflor Mural Calypso wzór Fabric Silk 7740
6) Prace remontowe sufitu,
7) Montaż armatury dla niepełnosprawnych,
8) Wywóz gruzu
3. Szczegółowy opis robót zawiera Przedmiar robót- załącznik nr 7 do SWZ
oraz projekt architektoniczno- budowlany
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338605,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338605,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338605,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DLC Łukasz Ciesielski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311643493
7.3.3) Ulica: Przasnyska 2/77
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-756
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338605,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2023-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |