Sukcesywna dostawa 40 000 litrów oleju opałowego lekkiego do dwóch kotłowni znajdujących się przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00083982
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00083982/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-03 08:08
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2a64bef-08b8-4102-9710-b22cc06c5db3
Identyfikator
8942926635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

GAZ PETROL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty Wrocławskie, PL · lot 0
160 392 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00083982 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa 40 000 litrów oleju opałowego lekkiego do dwóch kotłowni znajdujących się przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020656009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubińska 53

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-623

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 71 73 88 200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spartan@spartan.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartan.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spartan.logintrade.net/zapytania_email,187198,9ff81e7c5bd702db92ee622b93cc89e6.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa 40 000 litrów oleju opałowego lekkiego do dwóch kotłowni znajdujących się przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2a64bef-08b8-4102-9710-b22cc06c5db3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00083982

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022621

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 40 000 litrów oleju opałowego lekkiego, sukcesywnie, stosownie do potrzeb, do dwóch kotłowni Zamawiającego znajdujących się przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu.
Minimalne warunki jakim musi odpowiadać olej opałowy lekki:
1. gęstość w temperaturze 15°C nie może być wyższa niż 860 kg/m³,
2. wartość opałowa (energetyczna) nie może być niższa od 42,6 MJ/kg,
3. temperatura zapłonu nie może być niższa niż 56°C (wymóg Straży Pożarnej 63ºC),
4. zawartość siarki nie może być wyższa niż 0,2%,
5. zawartość wody nie może być wyższa niż 200 mg/kg,
6. zawartość stałych ciał obcych nie może być wyższa niż 24 mg/kg,
7. temperatura płynięcia nie może być wyższa niż -20ºC,
8. barwa czerwona.
Dla kotłowni w hali namiotowej kryjącej korty tenisowe każdorazowe zamówienie oleju opałowego lekkiego nie będzie przekraczać 2 000 litrów, natomiast dla kotłowni przy hali pneumatycznej przykrywającej boisko piłkarskie każdorazowe zamówienie oleju opałowego lekkiego nie będzie przekraczać 2500 litrów, ze względu na brak możliwości magazynowania
większej ilości oleju opałowego.
Zamawiający będzie składał telefoniczne zamówienie w dniu poprzedzającym dostawę, a Wykonawca będzie musiał dostarczyć zamówioną ilość oleju opałowego do godz. 8:00 dnia następnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160392,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161376,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160392,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gaz Petrol Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8961517642

7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 90

7.3.4) Miejscowość: Kąty Wrocławskie

7.3.5) Kod pocztowy: 55-080

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160392,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy