„Przebudowa budynku chłodni w Nadleśnictwie Białogard” - 2
PGL LP Nadleśnictwo Białogard
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00315020
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00315020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-19 13:29
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0670f0b9-0e88-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6720007565
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00315020 z dnia 2023-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku chłodni w Nadleśnictwie Białogard” - 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Białogard
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044022
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koszalińska 3A
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 312 07 10
1.5.8.) Numer faksu: +48 94 312 11 15
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialogard@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialogard.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwobialogard1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa budynku chłodni w Nadleśnictwie Białogard” - 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0670f0b9-0e88-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00163226/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa budynku chłodni w Nadleśnictwie Białogard
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00267399
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2146453,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie budynku chłodni w Nadleśnictwie Białogard na działce nr ewid. 18/1 położonej w miejscowości Białogard gm. M. Białogard powiat białogardzki obr. 320101_10004.
Charakterystyczne parametry obiektu przyjęte na podstawie opracowanej inwentaryzacji budynku: powierzchnia użytkowa –312,2 m2, wymiary zewnętrzne – 24,61x15,00 m, wysokość budynku w najwyższym miejscu – 7,43 m.
Zakres inwestycji obejmuje w szczególności wykonanie ścianek cokołowych wraz z ich dociepleniem, zasypanie przestrzeni wentylowanej chłodni pomiędzy gruntem a płytami żelbetowymi, przebudowa rampy rozładowczej na schody zewnętrzne, demontaż wszystkich płyt warstwowych wraz ze skuciem ścianek żelbetowych do nich przylegających, demontaż wszystkich
warstw podłogowych do warstwy nośnej z betonu lub płyt żelbetowych, montaż nowych ścian oraz stropu z płyt warstwowych, montaż nowych drzwi wewnętrznych oraz drzwi zewnętrznych, wykonanie nowych warstw podłogowych, montaż regałów i szaf na potrzeby chłodni, wykonanie instalacji elektrycznych (oświetlenie, zasilanie), wykonanie instalacji
chłodniczej wraz z odprowadzeniem skroplin do istniejącej instalacji kanalizacji, wykonanie podkonstrukcji stalowej do montażu zewnętrznych agregatów chłodniczych, montaż żaluzji fasadowych stałych na systemowej podkonstrukcji, oczyszczenie oraz ponowne zabezpieczenie konstrukcji stalowej przez malowanie, wykonanie elewacji w poziomie ponad
stropem z blachy trapezowej (ściany szczytowe), wykonanie maskownic stalowych elementów dźwigarów, wykonanie nowych zawiesi wraz z podkonstrukcją dla płyt warstwowych stropowych, wymiana pokrycia dachowego na nowe z blachy trapezowej, wykonanie instalacji odgromowej budynku, wymiana obróbek blacharskich oraz wymiana rynien i rur
spustowych na nowe, skucie starej betonowej opaski budynku i wykonanie nowej ze żwiru z krawężnikiem betonowym, zasypanie obniżeń od strony zachodniej i wschodniej przy istniejącej przestrzeni wentylowanej, regulacja studzienek kanalizacji deszczowej (podniesienie), demontaż istniejących schodów zewnętrznych żelbetowych, skucie istniejących utwardzeń i obrzeży betonowych, zabezpieczeniu magazynowanych nasion drzew liściastych i iglastych na czas przebudowy budynku chłodni.
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami jak również potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby poważnie zakłócić jego właściwe i terminowe wykonanie. Ponadto, podział zamówienia na części mógłby spowodować zwiększenie kosztów realizacji przedmiotu zamówienia. Dodatkowo przy kilku wykonawcach realizujących ten sam obiekt budowlany, rozmyciu uległaby odpowiedzialność poszczególnych wykonawców za wykonaną przez nich część zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
32400000-7 - Sieci
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W ww. postępowaniu, w wyznaczonym terminie do składania ofert tj. do dnia 07.07.2023 r. do godz. 900, nie wpłynęła żadna oferta, w związku z czym ziściła się ww. przesłanka unieważnienia postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2023-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |