Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl IV
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00315162
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00315162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-19 13:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25877127-09e8-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00315162 z dnia 2023-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzeszow@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wody.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25877127-09e8-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00118919/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.97 Roboty utrzymaniowe na ciekach na terenie ZZ Przemyśl IV
1.3.39 Usługa wycinki drzew na terenie ZZ Przemyśl III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00265517
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.ROZ.2710.41.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1252100,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Wycinka drzew i zakrzaczeń w międzywalu rz.Wisznia”4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 82993,49 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Wycinka drzew na terenie NW Przemyśl”:Zad.1 Wycinka drzew metodą alpinistyczną na cieku naturalnym Kobylański w km 0+622, m. Brylińce.
Zad.2 Wycinka drzewa metodą alpinistyczną na cieku naturalnym Zalesie w km 5+740, m. Kłokowice, cieku bez nazwy oraz cieku naturalnym Zalesie w km 4+600, m. Młodowice
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 18887,96 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty utrzymaniowe w korycie rzeki San w km 172+250 - 172+450 w m. Przemyśl.4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 456935,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Wykonanie prac utrzymaniowych na potoku Łodynka w m-ci Brzegi Dolne w km 1+250 - 1+450”4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 274870,71 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Wycinka drzew i zakrzaczeń na rzekach i potokach na terenie Nadzoru Wodnego Sanok - Etap II”4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 9903,34 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Utrzymanie cieków na terenie NW Lesko”Zad.1 Zasyp wyrwy na potoku Mistki w km 0+240 - 0+260 w m. Średnia Wieś, gm. Lesko
Zad.2 Udrożnienie koryta wraz z zasypem wyrw - ciek Bez nazwy dz. 117/2 w km 0+360 - 0+390 w m. Hoczew, gm. Lesko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 21371,49 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Udrożnienie koryta p. Olszanica (Stary Potok) w km 19+400 - 19+700 w m. Ustjanowa Górna, gm. Ustrzyki Dolne.”4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 6906,40 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont zabudowy regulacyjnej na potoku Stebnik w m-ci Krościenko w km 0+950 - 1+000 (stopień nr 4)”4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 652594,97 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego"
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 07.07.2023 r. do godz. 10:00. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający powziął informację, iż z powodu nieprawidłowego działania platformy zakupowej nie ma możliwości dokonania otwarcia ofert w postępowaniu. Zaistniała wada ma charakter nieusuwalny. Zamawiający nie jest w stanie zapoznać się z ofertami, przeprowadzić ich badania i oceny oraz wybrać najkorzystniejszej oferty, a w konsekwencji nie mam możliwości zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Dlatego Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2023-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |