"Opracowanie oraz przeprowadzenie specjalistycznych warsztatów dla naukowców prowadzących prace badawcze w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics)"
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00315187
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-19 13:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
8 przyznanych
JOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
40 000 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
40 000 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
20 000 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
10 000 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
22 000 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
7500 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
30 000 PLNJOANNA WASILEWSKAWarszawa, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.