,,Opracowanie dokumentacji technicznej projektu budowlanego dla realizacji inwestycji pn. : Wschodnio – Europejskie Centrum Leczenia Naczyń, Serca i Transplantologii w WSS SP ZOZ w Lublinie”
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00084078
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00084078/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-03 08:39
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7745099c-36b0-466a-9dcd-17ac0424e2b3
- Identyfikator
- 7122409395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoInżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
1 przyznane
ARTUR POLAKOWSKIKielce, PL · lot 0
755 220 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00084078 z dnia 2025-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
,,Opracowanie dokumentacji technicznej projektu budowlanego dla realizacji inwestycji pn. : Wschodnio – Europejskie Centrum Leczenia Naczyń, Serca i Transplantologii w WSS SP ZOZ w Lublinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431018940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kraśnicka 100
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-718
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.lublin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-lublin.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Opracowanie dokumentacji technicznej projektu budowlanego dla realizacji inwestycji pn. : Wschodnio – Europejskie Centrum Leczenia Naczyń, Serca i Transplantologii w WSS SP ZOZ w Lublinie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7745099c-36b0-466a-9dcd-17ac0424e2b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084078
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638635
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSS SP ZOZ DZP 382.207.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 970000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego dla realizacji inwestycji pn.:
Wschodnio – Europejskie Centrum Leczenia Naczyń, Serca i Transplantologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im.
Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 755220,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1845000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 755220,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CANEA Inżynieria i komputery Artur Polakowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571219338
7.3.3) Ulica: Al. Legionów 3/4
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-035
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 755220,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji umowy: 90 dni od daty zawarcia umowy.Etap IA – 14 dni od daty zawarcia umowy.
Etap IB – 90 dni od daty zawarcia umowy
Etap II - udział w charakterze biegłego w postępowaniu (postępowaniach) o udzielenie zamówienia
publicznego na wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej ( okres
przygotowania procedury przetargowej do dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych).
Etap III - sprawowanie nadzoru autorskiego w rozumieniu art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r.
Prawo budowlane (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r., poz. 725 ), nad realizacją robót budowlanych objętych
wykonanym projektem (w okresie od dnia zawarcia umowy z wykonawcą robót budowlanych do daty
podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych, a w przypadku stwierdzenia wad
w przedmiocie odbioru – do dnia podpisania protokołu stwierdzającego usunięcie wad; (przewidywany
okres realizacji robót budowlanych do końca czerwca 2026 roku)
| 2025-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |