Modernizacja oczyszczalni ścieków w Pękosławicach
GMINA WAŚNIÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00315588
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00315588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-19 15:08
- Lokalizacja
- Waśniów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4208682-1910-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6612155889
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00315588 z dnia 2023-07-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oczyszczalni ścieków w Pękosławicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WAŚNIÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 24
1.5.2.) Miejscowość: Waśniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-425
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: (41) 2646026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: techniczny@wasniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wasniow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oczyszczalni ścieków w Pękosławicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4208682-1910-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00088074/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Pękosławicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284959
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T.2710.45.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Pękosławicach”, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany w szczególności do:
a. wykonania robót technologicznych w celu zwiększenia skuteczności mechanicznego oczyszczania ścieków oraz odwadniania osadów ściekowych, obejmujących następujące obiekty oczyszczalni ścieków:
pompownia ścieków,
sitopiaskownik,
stacja zlewcza ścieków dowożonych,
zbiornik retencyjny ścieków z kanalizacji,
reaktory biologiczne SBR i STO,
odwadnianie osadu,
system sterowniczy i AKPIA,
b. rozbudowy oczyszczalni ścieków poprzez wykonanie rurociągów technologicznych międzyobiektowych:
kanału odpływowego ze stacji zlewnej ścieków dowożonych,
przyłącza wody,
c. wykonania robót remontowych obejmujących:
wykonanie nowej pokrywy (płyty) żelbetowej dla istniejącej pompowni ścieków,
wyłączenie z eksploatacji i rozbiórkę wanny PIX, komory rozprężnej i komory kraty rzadkiej,
uzupełnienie i naprawa warstw elewacji budynku,
wykonanie płyty fundamentowej pod stację zlewczą oraz dostosowanie tacy najazdowej przy stacji zlewczej, niwelacja placu manewrowego,
wymianę stolarki drzwiowej wewnątrz budynku, −
remont (wymiana na nowe) posadzek we wszystkich pomieszczeniach (z wyjątkiem agregatorni i cokołów pod reaktorami),
remont tynków,
roboty malarskie wewnątrz budynku,
wykonanie nowych okładzin z płytek ceramicznych na ścianach w części socjalnej i w pomieszczeniu części mechanicznej i osadowej,
wykonanie otworów montażowych dla sitopiaskownika i prasy osadu,
wymiana umywalek, zlewozmywaka z szafką, brodzika prysznicowego, miski ustępowej, baterii wodnych,
d. wykonania robót w zakresie instalacji elektrycznych:
wymiana instalacji zasilającej gniazda elektryczne i oświetlenie wewnętrzne (bez opraw oświetleniowych), gniazda elektryczne, włączniki
wymiana i dostosowanie instalacji zasilającej urządzenia technologiczne i wentylacyjne,
wymiana istniejącego przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
z zastrzeżeniem konieczności utrzymania bieżącej pracy oczyszczalni ścieków przez cały okres realizacji przedmiotu zamówienia, w szczególności poprzez wykonanie tymczasowych instalacji tłocznych z odpowiednim obejściem dla poszczególnych obiektów oczyszczalni ścieków objętych modernizacją.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”, na który składa się:
a. dokumentacja projektowa (część opisowa i rysunkowa dla poszczególnych branż),
b. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
c. przedmiary.
3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na realizację przedmiotu zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 3 412 135,50 złotych brutto. Najniższa cena ofertowa wynosi 3.886.554,00 złotych brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty, którą zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia do kwoty (co najmniej) najniższej ceny ofertowej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
| 2023-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |