Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RYBCZEWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00315773
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00315773/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-07-19 22:27
Lokalizacja
Rybczewice Drugie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12dc7e09-f287-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7123378455
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRóżne meble i wyposażenieWitryny wystawoweSprzęt gospodarstwa domowegoSprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweŁyżki, widelceSprzęt kuchennyWyposażenie różneSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnyDostawcy usług aplikacyjnychInstalacje słoneczneKolektory słoneczne do produkcji ciepła

Wykonawcy

1 przyznane

BOLTBUD K&P SUSZKO SPÓŁKA JAWNAKrasnystaw, PL · lot 0
94 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00315773 z dnia 2023-07-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RYBCZEWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432285169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 119

1.5.2.) Miejscowość: Rybczewice Drugie

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-065

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815844470

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osprybczewice@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rybczewice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12dc7e09-f287-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12dc7e09-f287-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315773

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00214654

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 155348,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.

2. Przedmiotem części nr 1 zamówienia Zamówienie jest usługa remontu Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego (pomieszczenie 2/1, 2/3).
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71315000-9 - Usługi budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 78352,83 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.
3. Przedmiotem części nr 2 zamówienia Zamówienie jest usługa zakupu i montażu mebli i gablot ściennych.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39171000-1 - Witryny wystawowe

4.5.5.) Wartość części: 29931,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.
4. Przedmiotem części nr 3 Zamówienia jest: usługa zakupu i montażu sprzętu AGD.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 11702,34 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. „Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.
5. Przedmiotem części nr 4 Zamówienia jest: Usługa zakupu wyposażenia.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223000-1 - Łyżki, widelce

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.) Wartość części: 19197,10 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. „Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.
6. Przedmiotem części nr 5 Zamówienia jest: Usługa zakupu innowacyjnego, interaktywnego trenera personalnego.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 19680 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. „Centrum Aktywizacji, Kultury i Rozwoju Społecznego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020”.
7. Przedmiotem części nr 6 Zamówienia jest: Usługa zakupu i montażu instalacji solarnej.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – dokumentacja.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09332000-5 - Instalacje słoneczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła

4.5.5.) Wartość części: 32214,32 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117378 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOLTBUD SP. JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641792859

7.3.3) Ulica: Browarna 5a

7.3.4) Miejscowość: Krasnystaw

7.3.5) Kod pocztowy: 22-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 2, 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 2, 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 2, 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 2, 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 2, 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

2023-07-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi