Budowa sieci elektroenergetycznej oświetlenia boiska sportowego w miejscowości Dębno

Gmina Nowy Targ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00315927
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00315927/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-20 08:21
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05ae7f35-f628-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7352833352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00315927 z dnia 2023-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej oświetlenia boiska sportowego w miejscowości Dębno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bulwarowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_nowytarg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci elektroenergetycznej oświetlenia boiska sportowego w miejscowości Dębno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05ae7f35-f628-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00315927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063476/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa sieci elektroenergetycznej oświetlenia boiska sportowego w miejscowości Dębno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00224733

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI-ZPI.271.1.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci elektroenergetycznej oświetlenia boiska sportowego w miejscowości Dębno w zakresie:
- budowy kablowej linii oświetlenia typu YAKXS 4x35mm2 - 425 m trasy / 545 m kabla,
- montażu masztów oświetleniowych M-160E – 6 kpl,
- montażu opraw oświetleniowych LED 540W – 12 kpl i 6 kpl,
- montażu szafy sterowania oświetleniem – 1 kpl,
- montażu rury ochronnej DVR 75 – 360m,
- wykonania przewiertu SRS-G 110 – 6m.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione.
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosiła: 170 487,37 zł brutto, po zwiększeniu kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty Nr 6 wynosiła: 173 966,28 zł brutto. Po odrzuceniu oferty Nr 6: Zakład Projektowo – Usługowo – Produkcyjny „POWER” Krzysztof Jędrszczyk, cena najkorzystniejszej oferty Nr 4: Przedsiębiorstwo Usługowe STAN-REX Renata Chmura wynosi 246 740,67 zł brutto i znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie ma możliwości ponownego zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane