Modernizacja części sanitarnej w krytej pływalni w Płońsku.
Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00316371
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00316371/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-20 10:06
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06465b12-0b4f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5671783718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00316371 z dnia 2023-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części sanitarnej w krytej pływalni w Płońsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 39
1.5.2.) Miejscowość: Płońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plonsk@plonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plonsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://plonsk.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja części sanitarnej w krytej pływalni w Płońsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06465b12-0b4f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00316371
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052624/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja części sanitarnej krytej pływalni w Płońsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00266890
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja części sanitarnej w krytej pływalni w Płońsku są roboty budowlane.
Poniżej zakres robót:
1. Demontaż drzwi wraz z ościeżnicami,
2. Demontaż witryny wraz z ościeżnicą,
3. Rozebranie posadzki z płytek,
4. Rozebranie okładzin ścian z płytek ceramicznych,
5. Rozebranie przegród w natryskach,
6. Demontaż drzwi i przegród w toalecie,
7. Demontaż umywalek wraz z syfonami (komplet) i bateriami umywalkowymi,
8. Demontaż misek ustępowych stojących,
9. Demontaż pisuarów wraz ze spłuczką oraz odcinkiem kanalizacji,
10. Demontaż uchwytów dla niepełnosprawnych,
11. Montaż drzwi aluminiowych wraz z ościeżnicami aluminiowymi,
12. Montaż witryny aluminiowej wraz z ościeżnicą aluminiową,
13. Wykonanie posadzki z płytek antypoślizgowych,
14. Wykonanie okładzin ściennych z płytek,
15. Wykonanie przegród w natryskach (rama przegrody z aluminium),
16. Montaż drzwi i przegrody w toalecie (rama przegrody z aluminium),
17. Montaż umywalek wraz z syfonami (komplet) i bateriami umywalkowymi,
18. Montaż misek ustępowych,
19. Montaż pisuarów wraz ze spłuczką,
20. Montaż uchwytów i siedzisk aluminiowych lub z pcv odpornego na chlor i ozon dla niepełnosprawnych,
21. Wymiana włączników światła i gniazdka elektrycznego.
Na terenie inwestycji prowadzone są roboty budowlane przez innego Wykonawcę w ramach zawartej umowy nr ZP.272.105.2022 z dnia 11 maja 2022 r. w ramach zadania pn. Modernizacja krytej pływalni w Płońsku.
Wykonawca modernizacji krytej pływalni wyraził zgodę na wejście na teren budowy. Należy skoordynować harmonogram prac ekipy remontowej tak, aby nie zakłócały prac głównego Wykonawcy oraz zapewniały ciągłość robót na budowie.
Wszystkie materiały i elementy muszą być odpowiednie do zastosowania w pomieszczeniach mokrych użyteczności publicznej i na basenach z zastosowaniem ozonu. Kolorystyka zostanie dobrana i zatwierdzona przez Zamawiającego na etapie prowadzonych robót budowlanych.
Inwestycja jest dofinansowana ze środków Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2023”.
Szczegółowe informacje nt. przedmiotu zamówienia zawarte są w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. art. 255 pkt 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (…).Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia 515 000,00 zł, natomiast cena oferty z najniższą ceną wynosi 537 000,00 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596550,00 PLN
| 2023-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |