Dowóz uczniów na zajęcia szkolne do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 w Bytomiu wraz z powrotem w roku szkolnym 2023/2024
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 im. Gustawa Morcinka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00316408
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-20 10:13
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6262559131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
MARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL
189 139,68 PLNMARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL
189 139,68 PLNMARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL
189 139,68 PLNMARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL
189 139,68 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.