Usługa napraw pojazdów osobowych i ciężarowych

33. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00316554
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-20 10:41
Lokalizacja
Powidz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6670004670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

Wykonawcy

2 przyznane

TRANS PEGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarocin, PL
85 000 PLN
TRANS PEGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarocin, PL
85 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.