Roboty budowlane na terenie NW Oświęcim etap I

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00316683
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00316683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-20 11:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d545c554-f951-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

Wykonawcy

6 przyznanych

ANDRZEJ STYRNAMucharz, PL · lot 0
67 026,61 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE PEKUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKraków, PL · lot 1
94 265,81 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE PEKUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKraków, PL · lot 2
88 508,76 PLN
ANDRZEJ STYRNAMucharz, PL · lot 3
214 029,88 PLN
PIOTR SŁOMARyczów, PL · lot 4
95 860,79 PLN
PIOTR SŁOMARyczów, PL · lot 5
60 768,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00316683 z dnia 2023-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na terenie NW Oświęcim etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.kondracka@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane na terenie NW Oświęcim etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d545c554-f951-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00316683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00118919/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.66 Roboty budowlane na terenie NW Oświęcim etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229424

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2710.44.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 585319,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Udrożnienie koryta potoku Bachorz w km 3+500-5+155, 11+000-13+135 w msc. Przeciszów, Piotrowice, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski;

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, które będą zrealizowane na potoku Bachorz w km 3+500-5+155, 11+000-13+135 w msc. Przeciszów, Piotrowice, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski. Zasadniczym celem prac na potoku Bachorz jest przywrócenie jego drożności oraz poprawa bezpieczeństwa przeciwpowodziowego przyległych terenów wsi Przeciszów
i Piotrowice. Przedmiotowy potok wymaga zaplanowanych zabiegów z uwagi na bujnie rozwijającą się w okresie wegetacyjnym roślinność na skarpach i w dnie potoku, liczne przetamowania i zatory ziemne w korycie oraz usunięcie warstwy nanosu, które zawężają przekrój koryta potoku
i uniemożliwiają swobody spływ wód powierzchniowych. Wykonanie ww. prac jest konieczne ze względu na zagrożenie powodziowe, które powoduje nie udrożniony i zarośnięty potok. Prace zostały podzielone na dwa odcinki, przepływające przez dwie miejscowości Przeciszów i Piotrowice.
Prace będą prowadzone pod nadzorem przyrodniczym, który zostanie zapewniony przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 65001,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Naprawa śluz wałowych - lewy wał Wisły, msc. Jankowice, gm. Babice;

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na dwóch śluzach wałowych nr 17 i 13 zlokalizowanych w lewym wale rzeki Wisły w msc. Jankowice, gm. Babice. Wał znajduje się w administracji i utrzymaniu PGW WP ZZ w Krakowie NW Oświęcim. Wykonanie robót ma za zadanie utrzymanie w dobrym stanie technicznym śluz wałowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 97560,46 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Naprawa śluz wałowych - prawy wał potoku Bachorz, msc. Przeciszów,
gm. Przeciszów;

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na trzech śluzach wałowych nr 2, 3 i 4 zlokalizowanych w prawym wale potoku Bachorz w msc. Przeciszów, gm. Przeciszów. Wał znajduje się w administracji i utrzymaniu PGW WP ZZ w Krakowie NW Oświęcim. Wykonanie robót ma za zadanie utrzymanie w dobrym stanie technicznym śluz wałowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 81296,85 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Remont progu na potoku Kopytowskim, msc. Jaśkowice, gm. Skawina;

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót na potoku Kopytowskim, msc. Jaśkowice, gm. Skawina. Przedmiotowy odcinek prac na potoku Kopytowskim obejmuje naprawę (usunięcie szkód powodziowych) progu związanego z wpustem do kanału Wodnego Łączany.
Prace będą prowadzone pod nadzorem przyrodniczym, który zostanie zapewniony przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 203251,71 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5: Utrzymanie potoku Macocha Poręba w km 2+050-11+480 w msc. Włosienica, Poręba Wielka, gm. Oświęcim;

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, które będą zrealizowane na potoku Macocha Poręba w km 2+050-11+480 w msc. Włosienica, Poręba Wielka, gm. Oświęcim. Zasadniczym celem robót na potoku Macocha Poręba jest przywrócenie jego drożności oraz poprawa bezpieczeństwa przeciwpowodziowego terenów przyległych. Przedmiotowy potok wymaga zaplanowanych zabiegów z uwagi na bujnie rozwijającą się w okresie wegetacyjnym roślinność na skarpach i w dnie potoku oraz liczne przetamowania i zatory ziemne w korycie, które zawężają przekrój koryta potoku i uniemożliwiają swobody spływ wód powierzchniowych.
Prace będą prowadzone pod nadzorem przyrodniczym, który zostanie zapewniony przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 81299,22 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6: Udrożnienie potoku Włosianka w km 0+000-4+740, msc. Przeciszów, gm. Przeciszów;

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, które będą zrealizowane na potoku Włosianka w km 0+000-4+740, msc. Przeciszów, gm. Przeciszów. Zasadniczym celem prac na potoku Włosianka jest udrożnienie koryta. Potok Włosianka wymaga zaplanowanych zabiegów z uwagi na bujnie rozwijającą się w okresie wegetacyjnym roślinność na skarpach i w dnie potoku, co powoduje powstawanie przetamowań i zatorów w korycie potoku utrudniając swobodny przepływ wód i ich samooczyszczanie się. Zatory i przetamowania wpływają na zawężenie przekroju koryta oraz uniemożliwiają swobodny przepływ wody. Ponadto niedrożne koryto potoku przy nawalnych opadach deszczu grozi podtopieniami przyległej zabudowy, przepompowni oraz infrastruktury drogowej. Prace będą prowadzone pod nadzorem przyrodniczym, który zostanie zapewniony przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 56909,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67026,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78850,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67026,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Pośrednictwo Usługi Koparko-Ładowarkami Andrzej Styrna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP : 5511002391

7.3.4) Miejscowość: Mucharz 15

7.3.5) Kod pocztowy: 34-106

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67026,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94265,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94265,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94265,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inzynieryjne PEKUM Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6790066656

7.3.3) Ulica: Grzegórzecka 67C/141A

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-559

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94265,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88508,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93009,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88508,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne PEKUM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6790066656

7.3.3) Ulica: Grzegórzecka 67C/141A

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-559

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88508,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214029,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409212,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214029,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Pośrednictwo Usługi Koparko-Ładowarkami Andrzej Styrna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5511002391

7.3.4) Miejscowość: Mucharz 15

7.3.5) Kod pocztowy: 34-106

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214029,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95860,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135547,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95860,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Wodno-Inżynieryjnych WOD-REM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5511068390

7.3.3) Ulica: Wspólna 8A

7.3.4) Miejscowość: Ryczów

7.3.5) Kod pocztowy: 34-115

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95860,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60768,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84077,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60768,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Wodno-Inżynieryjnych WOD-REM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5511068390

7.3.3) Ulica: Wspólna 8A

7.3.4) Miejscowość: Ryczów

7.3.5) Kod pocztowy: 34-115

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60768,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2023-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane