Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji budowlanej i wykonanie przebudowy budynku przy ul. Chabrowej w Mościskach wraz z zagospodarowaniem terenu.
Gmina Izabelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00317049
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00317049/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-20 12:11
- Lokalizacja
- Izabelin C, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-661850d1-a686-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 1181762339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317049 z dnia 2023-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji budowlanej i wykonanie przebudowy budynku przy
ul. Chabrowej w Mościskach wraz z zagospodarowaniem terenu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Izabelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 42
1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: s.kuzyk@izabelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.izabelin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.izabelin.pl/p,64,zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji budowlanej i wykonanie przebudowy budynku przyul. Chabrowej w Mościskach wraz z zagospodarowaniem terenu.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-661850d1-a686-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317049
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005378/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Rozbudowa budynku przy ul. Chabrowej w Mościskach wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040612/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej i wykonanie prac polegających
na przebudowie wraz z zmianą sposobu użytkowania lokalu usługowego na dwa lokale
Ogłoszenie nr 2021/BZP 00020322/01 z dnia 2021-03-19
2021-03-19 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
mieszkalne w budynku wielorodzinnym z usługami oraz zaprojektowanie i wykonanie nowego
zagospodarowania terenu, przy ulicy Chabrowej 4, we wsi Mościska gmina Izabelin działka 79/4
obręb Mościska. Zakres zamówienia obejmuje:• Projekt i przebudowę lokalu usługowego na
potrzeby dwóch mieszkań;• Projekt i wykonanie zagospodarowanie terenu wraz z elementami
małej architektury wiatą śmietnikową i placem zabaw. 2. Przedmiotowa inwestycja stanowi
zamierzenie inwestycyjne polegające na:2.1. przebudowie wraz z zmianą sposobu użytkowania
lokalu usługowego na dwa lokale mieszkalne w budynku usługowo-mieszkalnym przy ulicy
Chabrowej 4, 2.2. zagospodarowanie terenu, we wsi Mościska gmina Izabelin działka 79/4
obręb Mościska,2.3. wykonanie utwardzeń na terenie działki, 2.4. wyznaczenie miejsc
postojowych dla samochodów, 2.5. wykonanie altany śmietnikowej , 2.6. remont przebudowa
elewacji 2.7. opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz uzyskaniem
niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ),
program funkcjonalno- użytkowy (PFU) stanowiące załączniki do niniejszej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2023-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |