REMONTU DACHU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 5 W HORNÓWKU

Gmina Izabelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00317447
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00317447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-20 13:14
Lokalizacja
Izabelin C, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f72cce0b-e31c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
1181762339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TMB MAAT sp. z o.o. Sp. k.Warszawa, PL · lot 0
1 210 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317447 z dnia 2023-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONTU DACHU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 5 W HORNÓWKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Izabelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 42

1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@izabelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.izabelin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.izabelin.pl/p,64,zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONTU DACHU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 5 W HORNÓWKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f72cce0b-e31c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005378/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Przebudowa dachu wraz z instalacją paneli fotowoltaicznych na budynku Szkoły podstawowej przy ul. Wojska Polskiego – opracowanie dokumentacji budowlanej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111731/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.32.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót:
1) Remont pokrycia dachu:
− rozbiórka i utylizacja istniejącego pokrycia z papy,
− rozbiórka istniejącego docieplenia z wełny mineralnej o gr. 25-55cm,
− rozbiórka docieplenia z wełny mineralnej gr. 10cm z wewnętrznego lica attyki,
− przygotowanie podłoża przez oczyszczenie,
− wykonanie warstwy styropapy EPS100 o współczynniku przenikania ciepła λ=0,036 [W/mK] o spadkach po-danych w części rysunkowej o gr. 2-33cm,
− wykonanie docieplenia stropodachu warstwą styropapy EPS100 o gr. 25cm o współczynniku przenikania ciepła λ=0,036 [W/mK],
− wykonanie nowego pokrycia wg układu warstw:
• grunt bitumiczny,
• warstwa papy podkładowej samoprzylepnej gr. 3mm w pasie 50cm przy wywinięciu na ściany oraz na wy-sokość kominów i attyki,
• warstwa papy podkładowej samoprzylepnej gr. 3mm z wywinięciem na pionowe elementy (kominy, attyki, ściany) z zastosowaniem izoklinów,
• warstwa papy wierzchniego krycia termozgrzewalna gr. 5,2mm, z wywinięciem na pionowe elementy (ko-miny, attyki, ściany),
• dociśnięcie pionowej warstwy papy listwami dociskowymi (na attykach, ścianach, kominach),
• uszczelnienie listew dociskowych od góry uszczelniaczem PU,
2) Remont pokrycia daszków:
− przygotowanie podłoża poprzez nacięcie pęcherzy istniejącej papy oraz oczyszczenie papy z zanieczyszczeń,
− wykonanie systemowych kominków wentylacyjnych do renowacji warstw papowych o średnicy 110mm, przyjmując 1szt. na 50m2 połaci,
− wykonanie nowego pokrycia wg układu warstw:
• grunt bitumiczny,
• warstwa papy wierzchniego krycia termozgrzewalnej gr. 5,2mm, z wywinięciem na ściany,
• dociśnięcie pionowej warstwy papy listwami dociskowymi (na ścianach),
• uszczelnienie listew dociskowych od góry uszczelniaczem PU,
− odtworzenie docieplenia ze styropianu gr. 10cm z wewnętrznego lica attyki,
− Wymiana rur spustowych z rzygaczami wraz z koszami spustowymi odtworzeniowo na nowe z blachy sta-lowej powlekanej gr. 0,55mm o wymiarach 30x20cm,
− Montaż nowej systemowej drabiny ze stali powlekanej z obręczą ochronną,
− Montaż krawędziaka i nowej obróbki blacharskiej z blachy stalowej gr. 0,55mm (na wskazanych krawę-dziach dachu),
− Wymiana instalacji odgromowej (zgodnie z opracowaniem w branży elektrycznej),
3) Posadowienia paneli fotowoltaicznych oraz doposażenie w instalację fotowoltaiczną budynku szko-ły podstawowej.
- montaż konstrukcji pod panele PV z systemowych stojaków polipropylenowych:
- pomiar i oznaczenie siatki punktów kotwiących konstrukcji,
- ułożenie i wyrównanie płyt podstawowych z kołnierzami,
- zgrzewanie kołnierzy do hydroizolacji z papy wierzchniego krycia,
- ustawienie podkonstrukcji i zamocowanie jej za pomocą bagnetów,
- montaż modułów fotowoltaicznych (92 szt.) do podkonstrukcji za pomocą mechanizmu zaciskającego,
- montaż trzpieni zabezpieczających przy ramach modułów.
4) Przebudowa istniejącej zewnętrznej instalacji odgromowej na wschodniej części obiektu szkoły celem jej do-stosowania do zabezpieczenia w zakresie zewnętrznej ochrony (LPZ) projektowanej instalacji fotowoltaicznej oraz demontaż i odbudowa zwodów poziomych na hali i zach. części obiektu.
3. uporządkowanie przyległego terenu. Prace porządkowe w trakcie realizacji zadania oraz po ich zakończeniu gwarantujące czystość w obszarze podlegającym zamówieniu;
4. Roboty tymczasowe:
a) wygrodzenie terenu oraz jego zabezpieczenie na czas prowadzenia robót budowlanych.
b) ustawienie, przenoszenie i rozebranie rusztowań, drabin i prostych rusztowań na kobył-kach przy malowaniu na wysokości do 5m,
c) montaż, demontaż, przenoszenie, praca na rusztowaniach,
d) ustawienie i praca urządzeń transportu pionowego.
5. W ramach realizacji budowy należy zapewnić bieżącą obsługę geodezyjną budowy, w tym:
a) prace przygotowawcze, pomiary uzupełniające konieczne do realizacji zadania, domiary sytuacyjne, uści-ślenie rzędnych wysokościowych ,
b) prace pomiarowe poparte wpisami w dzienniku budowy.
c) geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza elementów inwestycji,
d) przekazanie zamawiającemu 3 kompletów kopii mapy powstałej w wyniku geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
6. Zamawiający nie przewiduje dodatkowego wynagrodzenia za wykonane dodatkowych usług, nie stanowiących przedmiotu zamówienia.
Roboty budowlane stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia będą prowadzone etapowo. Wykonawca mu-si sporządzić harmonogram robót w ramach każdego etapu w taki sposób by zapewnić bezpieczeństwo w trakcie realizacji robót. Harmonogram robót musi być zgodny z kolejnością etapów ustalonych przez Wykonawcę, ko-lejność realizacji poszczególnych podetapów w ramach danego etapu Wykonawca powinien określić samodzielnie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1210320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1325940,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1210320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TMB MAAT sp. z o.o. Sp. k.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TMB Maat sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 532205042

7.3.3) Ulica: Wał Miedzeszyński 186B

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-987

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1210320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane