Remont strzelnicy garnizonowej na terenie OC Zielona (K-5522)
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00317452
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00317452/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-20 13:15
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acb36c7a-0f64-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317452 z dnia 2023-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont strzelnicy garnizonowej na terenie OC Zielona
(K-5522)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www: https://portal.smartpzp.pl/25wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont strzelnicy garnizonowej na terenie OC Zielona(K-5522)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acb36c7a-0f64-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317452
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034944/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont strzelnicy garnizonowej na terenie OC Zielona
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00267927
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 36/W1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu drogi wewnętrznej i chodników znajdujących na terenie strzelnicy garnizonowej na terenie OC Zielona koło m. Sowlany gm. Supraśl..
Roboty drogowe:
CPV: 45233220-7 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
W ramach zadania należy wykonać następujące prace:
1. Remont drogi.
Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, grunt z koryta należy rozplantować na terenie obiektu;
Wykonanie obrzeży betonowych 8x30 cm wtopionych, na podsypce cementowo-piaskowej;
Wykonanie podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem 0/31,5 CNR gr. 20 cm. zagęszczonej do wskaźnika Is≥1,0. Mieszanka powinna spełniać wymagania zawarte w Wymaganiach Technicznych WT4 z 2010 r. – Mieszanki Niezwiązane do dróg krajowych (Załącznik nr 3 do Zarządzenia 102 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 19 listopada 2010 r.). Grunt rodzimy zagęszczony do wskaźnika Is≥1,0.
Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej polbruk gr. 8 cm szarej na podsypce piaskowej, szerokość drogi:4,00 m.
Wody opadowe z projektowanych nawierzchni drogowych odprowadzone zostaną spadkami podłużnymi i poprzecznymi na przyległe tereny.
2. Remont chodnika nr 1 (przy wiatach)
Rozebranie istniejącej nawierzchni betonowej;
Wykonanie chodnika z kostki betonowej polbruk gr. 6 cm na podsypce piaskowej.
3. Parking nr 2 (przy stanowiskach strzeleckich).
Rozebranie istniejącej nawierzchni betonowej i schodów betonowych;
Wykonanie chodnika z kostki betonowej polbruk gr. 6 cm na podsypce piaskowej;
Wykonanie schodów terenowych z kostki betonowej polbruk na podsypce cementowo-piaskowej.
4. Ścieżka wzdłuż strzelnicy 300 metrowej
Ręczne rozebranie istniejącej nawierzchni ścieżki z płytek betonowych 35x35x5 cm.
Wykonanie nowej ścieżki z płytek betonowych 35x35x5 cm na podsypce cementowo-piaskowej. Płytki należy ułożyć ręcznie, górna powierzchnia płytek powinna być ułożona na poziome terenu.
Wszystkie roboty związane z remontem ww. ścieżki wykonywać pod nadzorem Kierownika strzelnicy. Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać wszelkich poleceń Kierownika strzelnicy dotyczących wykonania ścieżki. Roboty będą wykonywane w skarpie wału biegnącego wzdłuż toru strzeleckiego.
5. Ścieżka (chodnik) do strzelnicy pistoletowej
Rozebranie istniejącego chodnika z płyt JOMB;
Wykonanie nowego chodnika z kostki betonowej polbruk gr. 6 cm na podsypce piaskowej.
6. Ścieżka do rzutni granatem.
Wykonanie koryta;
Chodnik z kostki brukowej betonowej polbruk gr. 6 cm na podsypce piaskowej.
7. Strzelnica pistoletowa
Rozebranie istniejącego schodów z płyt JOMB i z betonu;
Wykonanie nowych schodów terenowych z koski brukowej betonowej polbruk gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej;
Rozebranie istniejącego chodnika z płytek betonowych 35x35x5 cm;
Wykonanie nowego chodnika z kostki betonowej polbruk gr. 6 cm na podsypce piaskowej.
Zdemontowanie i ponowne zamontowanie wiaty drewnianej o wym. 2,0x2,0 m (kolidującej w wykonywanymi robotami brukarskimi).
Grunt rodzimy pod remontowanymi chodnikami i drogą należy zagęścić do wskaźnika Is≥1,0.
8. Inne roboty
Zdemontowanie dwóch masztów flagowych.
Zamontowanie dwóch nowych masztów flagowych aluminiowych o wys. 8 m. W komplecie powinny znajdować się gotowe fundamenty przystosowane do montażu masztu.
Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza. Podkłady geodezyjne należy pobrać z Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olszynie.
Po zakończeniu robót budowlanych, należy uporządkować teren budowy – uprzątnąć zanieczyszczenia, usunąć gruz, pozostałości niewbudowanych materiałów budowlanych.
Wody opadowe z projektowanych nawierzchni drogowych odprowadzone zostaną spadkami podłużnymi i poprzecznymi na przyległe tereny.
Materiały z rozbiórki Wykonawca wywiezie na wysypisko i zutylizuje na swój koszt
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466981,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998730,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 466981,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BBGM Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 966 216 15 25
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 15
7.3.4) Miejscowość: Sowlany
7.3.5) Kod pocztowy: 15-528
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 466981,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-078.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |