Zagospodarowanie terenu gminnego przedszkola we wsi Laski przy ul. 3 Maja 43, Gmina Izabelin
Gmina Izabelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00317468
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00317468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-20 13:18
- Lokalizacja
- Izabelin C, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96c47b20-e3a5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1181762339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317468 z dnia 2023-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu gminnego przedszkola we wsi Laski przy ul. 3 Maja 43, Gmina Izabelin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Izabelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 42
1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@izabelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.izabelin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.izabelin.pl/p,64,zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu gminnego przedszkola we wsi Laski przy ul. 3 Maja 43, Gmina Izabelin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96c47b20-e3a5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005378/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa budynku Przedszkola w Laskach wraz z termomodernizacją i zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111945/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.33.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu gminnego przedszkola w Laskach.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe:
a) Ogrodzenie
b) Bramy
c) Furtki
2) Wykonanie podestu/sceny
3) Przesadzenia/nasadzenia drzew i krzewów dla I etapu zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncep-cyjnym zieleni
4) Dostawa i montaż małej architektury dla I etapu zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncepcyjnym zieleni
5) Demontaż istniejącej małej architektury i ponowny montaż,
6) Zabezpieczenie wykopu dla zbiornika
7) Instalacja elektryczna zasilająca zbiornik wody
8) Kanalizacja deszczowa dla całego obiektu
9) Zbiornik wody deszczowej
10) Układ nawadniania terenu dla etapu I zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncepcyjnym zieleni.
11) Zasilanie rozdzielnicy RSP i jej prefabrykację
12) Zasilanie pompy głębinowej
13) Zakup i montaż pompy głębinowej
14) Wykonanie nowego ogrodzenia
2. Podział prac nad wykonaniem kanalizacji deszczowej oraz ogrodu:
Etap I - wszystkie prace ziemne:
a) Ułożenie i podłączenie do rur spustowych kanalizacji deszczowej.
b) Ułożenie instalacji elektrycznej zasilającej zbiornik wody.
c) Wbudowanie zbiornika wodnego wraz z zabezpieczeniem wykopu.
Na tym etapie zaawansowania prac budynek powinien zostać podłączony do instalacji kanalizacji deszczowej.
d) Nasadzenia roślinności dla I etapu zgodnie z projektem koncepcyjnym zieleni
e) Nawodnienie I etapu wraz ze studnią.
f) Nawierzchnie ogrodowe obejmujące swym zakresem i etap zgodnie z podziałem widocznym na projekcie koncepcyjnym zieleni.
g) Ogrodzenie - rozbiórki istniejącego ogrodzenia oraz wykonanie nowego.
h) Zabawki oraz scena z podestem.
3. W ramach realizacji zadania należy uwzględnić pielęgnację roślin na czas gwarancji.
4. W ramach realizacji budowy należy przeprowadzić niezbędne próby oraz rozruchy.
5. Zamawiający nie przewiduje dodatkowego wynagrodzenia za wykonane dodatkowych usług, nie stanowiących przedmiotu zamówienia.
6. Na roboty budowlane stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia Wykonawca musi sporządzić harmonogram robót tak by zapewnić płynność realizacji zadania oraz bezpieczeństwo w trakcie poszczególnych prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy| 2023-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |