Wykonanie i dostawa pięciu łodzi typu ”bat wiślany” w pięciu częściach
Gmina Miasta Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00317474
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-20 13:18
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8790001014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Łodzie rekreacyjne i sportowe
Wykonawcy
5 przyznanych
NADWIŚLAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNAToruń, PL
69 987 PLNNADWIŚLAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNAToruń, PL
69 987 PLNNADWIŚLAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNAToruń, PL
69 987 PLNNADWIŚLAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNAToruń, PL
69 987 PLNNADWIŚLAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNAToruń, PL
69 987 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.