Modernizacja sali konferencyjnej i adaptacja na salę ślubów
Gmina Stare Babice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00317760
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00317760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-20 14:07
- Lokalizacja
- Stare Babice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a9b7152-fed6-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 1182025548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317760 z dnia 2023-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali konferencyjnej i adaptacja na salę ślubów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starebabice.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali konferencyjnej i adaptacja na salę ślubów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a9b7152-fed6-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052169/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynków gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00239834
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZiF.271.22.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest modernizacja sali konferencyjnej im. Stanisława Zająca w budynku Urzędu Gminy Stare Babice przy ul. Rynek 32, w celu przystosowania jej na salę ślubów.
2. Przedmiot umowy obejmuje wykonanie m.in. następujących robót budowlanych:
1) demontaż istniejących okien – 9 szt.,
2) demontaż istniejących drzwi i ościeżnic – 1 szt. dwuskrzydłowych i 1 szt. jednoskrzydłowych,
3) skucie ściennych paneli dekoracyjnych – ok. 42 m2,
4) skucie sufitowych paneli dekoracyjnych – ok. 60 m2,
5) demontaż istniejących drewnianych listew ściennych – ok. 24 mb,
6) demontaż istniejących płyt g-k ze ścian – ok. 70 m2,
7) demontaż istniejących opraw oświetleniowych – 3 szt. ściennych i 11 szt. sufitowych podtynkowych,
8) montaż okien o współczynniku Uc<0,9W/m2K o wym.: 850x2350 mm – 7 szt., 1500x1450 mm – 2 szt. – wg Załącznika nr 1 stolarka okienna,
9) montaż nowych ościeżnic i drzwi o wym.: 146x203 cm – 1 szt. dwuskrzydłowych i 80x200 cm – 1 szt. jednoskrzydłowych z ukrytą ościeżnicą – wg Załącznika nr 2 stolarka drzwiowa,
10) tynkowanie glifów, montaż narożników aluminiowych – ok. 45 mb,
11) montaż nowych listew przypodłogowych – ok. 36 mb,
12) postawienie ściany w konstrukcji g-k, szpachlowanie, zastosowanie flizeliny – wg rysunku A001 ściany działowe,
13) montaż nowych płyt g-k na ścianach, szpachlowanie, zastosowanie flizeliny – ok. 85 m2,
14) wykonanie sufitu podwieszanego z płyt g-k wraz z wykonaniem zabudowy pod karnisz, wnęki z obniżeniem poziomu, obsadzenie narożników aluminiowych, szpachlowanie, zastosowanie flizeliny – wg rysunku A005 sufit,
15) wykonanie prac we współpracy z firmą montującą klimatyzator;
16) wykonanie gładzi, przygotowanie podłoża, gruntowanie i malowanie ścian (cała sala w tym nowe konstrukcje g-k) – ok. 260 m2,
17) wykonanie okładzin ściennych – wg rysunku A002 okładziny ścienne i A003 okładziny ścienne,
18) cyklinowanie parkietu drewnianego, uzupełnienie ubytków, lakierowanie (lakier matowy lub półmatowy) – ok. 64 m2,
19) wymiana istniejącej instalacji elektrycznej – bruzdowanie, tynkowanie ok. 100 mb, wymiana gniazd i włączników 20 pkt.,
20) wykonanie instalacji elektrycznej – wg rysunku A004 instalacje elektryczne,
21) wykonanie instalacji elektrycznej 3 fazowej z wyjściem na zewnątrz budynku do podłączenia klimatyzatora;
22) montaż nowych opraw oświetleniowych i taśmy LED – 1 szt. sufitowa wisząca, 4 szt. ściennych, 11 szt. sufitowych podtynkowych,
23) montaż projektora sufitowego,
24) montaż ekranu sufitowego w kasecie,
25) przygotowanie ściany i montaż fototapety z logo Gminy Stare Babice – ok. 15 m2 wg A003_OKŁADZINY ŚCIENNE - WIDOK 2,
3. Parametry urządzeń dostarczanych przez Wykonawcę i elementów wykończenia:
1) tapeta – winylowa z podkładem z flizeliny z logo Gminy Stare Babice,
2) drzwi podwójne – wykonane wg Załącznika nr 2 stolarka drzwiowa z piaskowanym logo Gminy Stare Babice,
3) listwy przypodłogowe – MDF wilgocioodporny, lakierowany, z miejscem na kable, wysokość 80 mm, grubość 16 mm, RAL9003, np. Classic R5 Plus Lagrus,
4) farby do ścian – lateksowe, łatwo zmywalne, klasa min. II, półmatowa,
5) klamka do drzwi – kształt szyldu: okrągły, rodzaj szyldu: dzielony, materiał: stal nierdzewna wyposażona w podwójne, metalowe sprężyny samopoziomujące, rękojeści klamki na stałe zespolone z metalowymi adapterami, kolor czarny, np. STERK OVAL 1701 F5,
6) lampy sufitowe podtynkowe – zasilanie 230 WAT, materiał: stal lakierowana, wysokość: ok. 12,5 cm, szerokość ok. 35,5 cm, źródło światła 2 x GU 10, ES111 max 15W LED, barwa światła naturalna, np. DOWNLIGHT ES111 white II 9574 Nowodvorski Lighting,
7) lampa sufitowa wisząca – długość 125 cm, długość kabla/sztycy 200 cm, żarówka LED o maksymalnej mocy 24 WAT, mleczna świetlówka, barwa światła naturalna, materiał: ręcznie polerowany mosiądz, np. Lexavala lampa wisząca Acra 125,
8) lampa ścienna – przeznaczona do oświetlenia obrazów, długość 68 cm, średnica 4 cm, źródło światła LED 350mA, barwa światła naturalna, materiał aluminium, czarna, np. AQFORM Thin Tube LED kinkiet 68cm,
9) projektor – rozdzielczość Full HD (1366x768x2), natężenie światła barwnego 5000, źródło światła laser, jasność 4100-6000 ANSI, system projekcyjny: Technologia 3LCD, stosunek projekcji: 0,27 – 0,37:1, zoom: 1 – 1,35, obiektyw optyczny, wartość przesłony obiektywu projekcyjnego 1,5, przyłącza: złącze USB 2.0 typu A (2x), złącze USB 2.0 typu B, zasilane złącze USB, RS-232C, interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T), bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5) (opcja), wejście VGA (2x), wyjście VGA, wejście HDMI (3x), wyjście HDMI, wejście sygnału kompozytowego, HDBaseT, stereofoniczne wyjście audio mini-jack, stereofoniczne wejście audio mini-jack (3x), protokół sieciowy HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink, gwarancja 5 lat, np. Epson EB-800F,
10) ekran elektryczny do projektora – do zabudowy w suficie podwieszanym, szerokość 270 cm, 16:9, podłoże termoplastyczne holenderskie Vision White PRO z czarnym tyłem, ramka czarna 5cm + top ok 80cm z racji na wysokość instalacji, np. CONNECT TENS;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271403,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350055,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271403,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maruda Max-Bud sp.k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010904712
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Montaż okien i drzwi (Variant-Mazovia, Agata Węgiełek) oraz rozprowadzenie elektryki (ELLAR Instalacje elektryczne i teletechniczne)
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271403,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2023-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |