Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul. Górniczej we Wrocławiu - 2 ZADANIA.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00084389
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00084389/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-03 09:50
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cca0a923-e741-44a0-abbc-5f078a2aaf56
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00084389 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul. Górniczej we Wrocławiu - 2 ZADANIA.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul. Górniczej we Wrocławiu - 2 ZADANIA.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cca0a923-e741-44a0-abbc-5f078a2aaf56

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084389

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056774/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.68 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych związane ze zmianą sposobu ogrzewania.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631495

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/217/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 692914,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul. Górniczej 7/1, 7/6,9/2, 9/6, 9/9 - zadanie I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

4.5.5.) Wartość części: 313633,62 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul. Górniczej 85/2, 90/1, 90/5, 96/6, 98/1 we Wrocławiu - ZADANIE II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 379280,64 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu w zad II nie złożono żadnej oferty.

2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane