Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kalinówce w pasie drogi gminnej Nr 107098L ulicy Lipowej

GMINA GŁUSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00317963
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00317963/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-20 14:40
Lokalizacja
Dominów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6fbb11d6-f63a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9462579832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

Wykonawcy

1 przyznane

WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraśnik, PL · lot 0
3 118 242,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317963 z dnia 2023-07-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kalinówce w pasie drogi gminnej Nr 107098L ulicy Lipowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Dominów

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-388

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81-75-18-760

1.5.8.) Numer faksu: 81-75-18-650

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@glusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: glusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6fbb11d6-f63a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kalinówce w pasie drogi gminnej Nr 107098L ulicy Lipowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fbb11d6-f63a-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317963

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041935/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kalinówce w pasie drogi gminnej Nr 107098L ulicy Lipowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00225301

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kalinówce w pasie drogi gminnej Nr 107098L ulicy Lipowej
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami w granicach projektowanego pasa drogowego ulicy Lipowej w Kalinówce, Gmina Głusk. Z dokumentacji projektowej wyodrębniono do realizacji w ramach tego zadania odcinki sieci kanalizacji sanitarnej przewidziane w projektowanym pasie drogowym drogi gminnej ul. Lipowej. W zakres zadania wchodzą odcinki kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej sieci głównej i przyłącza, rurociąg tłoczny oraz odcinki wykraczające poza pas drogowy ul. Lipowej w skrzyżowaniach z drogami utwardzonymi.
Zamawiający przewiduje realizacje zadania w pasie drogi ul. Lipowej w 2 etapach, tj.:

- etap 1 obejmuje odcinki sieci kanalizacji grawitacyjnej, odcinki przyłączy i przewód tłoczny znajdujące się na odcinku od wysokości działki nr 24/15 (studnia S35) do drogi gminnej nr 112596L (studnia S80) realizowany w terminie do 30.09.2023r. Etap 1 oznaczony jest kolorem zielonym na załączniku mapowym.

- etap 2 obejmuje odcinki sieci kanalizacji grawitacyjnej, odcinki przyłączy i przewód tłoczny znajdujące się na odcinku od drogi gminnej nr 112596L (studnia S80) do wysokości działki skrzyżowania
z ul. Fuksjową i Irysową (studnia S60) (do końca zakresu przedmiotu zamówienia) realizowany w terminie do 6 miesięcy od podpisania umowy. Etap 2 oznaczony jest kolorem żółtym na załączniku mapowym.
Zakres i etapy realizacji pokazano na 3 załącznikach mapowych PZT.
Realizacja budowy sieci kanalizacyjnej (na podstawie załączonej dokumentacji) przewiduje m.in.:
• Przygotowanie kosztorysu ofertowego – jako materiału pomocniczego w rozliczeniach (po podpisaniu umowy),
• Wytyczenie w terenie przez uprawnionego geodetę projektowanych odcinków,
• Frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej wraz z wywiezieniem we wskazane miejsce przez Zamawiającego,
• Od humusowanie odcinków w terenach zielonych,
• Wykonanie wykopów otwartych z odwiezieniem urobku.
• Wykonanie podsypki piaskowej pod rurociągi i studnie.
• Roboty instalacyjno - montażowe rurociągów z rur: PVC DN 315, 250, 200 mm i DN 160 mm, PE 100 DN 110 / 6,6 mm SDR 17,
• Zaślepienie na końcach sieci, odcinków przyłączy,
• Roboty instalacyjno - montażowe studni żelbetowych DN 1200 mm, studni rozprężnej DN 1000 mm, studni rewizyjnej DN 1500 mm,
• Wykonanie obsypki, zasypki rurociągów piaskiem,
• Wykonanie wymiany gruntu w wykopach 50% na piasek, natomiast wokół każdej studni należy dokonać pełnej wymiany gruntu do wysokości rzędnej projektowanych warstw konstrukcyjnych odtworzeń,
• Wykonanie zagęszczenia poszczególnych warstw zgodnego z dokumentacją projektową.
• Wykonanie monitoringu TV kanalizacji,
• Wykonanie prób badań i sprawdzeń w ustaleniu z Inspektorem Nadzoru,
• Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej,
• Uporządkowanie i odtworzenie terenu po budowie i pracach,
• Odtworzenie podbudowy nawierzchni dróg,
• Odtworzenie asfaltowej nawierzchni wiążącej.Odtworzenie nawierzchni bitumicznych zgodnie z projektem budowlanym.
• Opracowanie dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (zawierającej m.in.: geodezyjną inwentaryzację, wyniki prób sprawdzeń, pomiarów, wynik inspekcji TV kanałów, rysunki zamienne i powykonawcze z uwzględnieniem zmian ostemplowane przez projektanta I inspektora nadzoru.
Uwaga
Zamawiający informuje, iż na placu budowy może przebywać inny Wykonawca wykonujący roboty budowlane związane z przebudową drogi gminnej wraz z budową chodnika i oświetlenia, z którym należy podjąć współpracę.
3. Obowiązki wykonawcy robót budowlanych szczegółowo określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ.
2. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj. przedmiary robót budowlanych, projekty techniczne,STWiOR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3118242,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3456298,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3118242,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOD- BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 715-020-04-54

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 12/1

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3118242,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane