,,Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”
MIASTO I GMINA GĄBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00317995
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00317995/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-20 14:46
- Lokalizacja
- Gąbin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6467978e-1b2e-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7743211258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00317995 z dnia 2023-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Gąbin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 267 41 64
1.5.8.) Numer faksu: 24 277 12 56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6467978e-1b2e-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6467978e-1b2e-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317995
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064799/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291737
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
,, Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie”
Realizacja zadania składa się z dwóch etapów:
Etap I:
„Przebudowa strażnicy OSP w Czermnie” realizowana w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego
Zakres prac w ramach etapu I obejmuje:
• Roboty demontażowe
• Wykonanie stóp fundamentowych
• Wykonanie ścian parteru do poziomu wieńca
• Wykonanie wieńca opaskowego
• Wykonanie ścian części nadbudowywanej
• Wykonaniu konstrukcji dachowej
• Wykonanie pokrycia dachowego
Etap II:
Utworzenie świetlicy wiejskiej w budynku remizy OSP Czermno realizowany w ramach programu „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych”
Zakres prac w ramach etapu II obejmuje:
• Wykonanie elewacji
• Malowanie wewnętrzne
• Wykonanie stolarki drzwiowej
• Wykonanie stolarki okiennej
• Demontaż instalacji elektrycznych
• Montaż instalacji elektrycznej
• Ślusarka
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- dokumentacje techniczne stanowiące załącznik nr 6 do SWZ
- oraz przedmiary robót stanowiące załącznik nr 5 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2023-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |