Usługa obejmująca pracę lokomotywy spalinowej wraz z obsługą drużyny trakcyjnej i środkami eksploatacji lokomotywy spalinowej

PAROWOZOWNIA WOLSZTYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00084436
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00084436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-03 09:57
Lokalizacja
Wolsztyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d762bfa8-6021-40d8-90cf-8638a03ca242
Identyfikator
9231701842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dodatkowe w zakresie transportu kolejowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00084436 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa obejmująca pracę lokomotywy spalinowej wraz z obsługą drużyny trakcyjnej i środkami eksploatacji lokomotywy spalinowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAROWOZOWNIA WOLSZTYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365338207

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@parowoozwniawolsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.parowozowniawolsztyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d762bfa8-6021-40d8-90cf-8638a03ca242

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytucja Kultury

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa obejmująca pracę lokomotywy spalinowej wraz z obsługą drużyny trakcyjnej i środkami eksploatacji lokomotywy spalinowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d762bfa8-6021-40d8-90cf-8638a03ca242

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679710

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPZ.260.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa trakcyjna obejmująca pracę lokomotywy spalinowej wraz z obsługą drużyny trakcyjnej i środkami eksploatacji lokomotywy spalinowej w ruchu planowym kurs 1 para pociągu raz dziennie od poniedziałku do piątku z dwoma wagonami typu 120A Zamawiającego na trasie Wolsztyn – Zbąszynek – Wolsztyn, w ruchu planowym kurs 1 para pociągu raz dziennie w sobotę z dwoma wagonami typu 120A Zamawiającego na trasie Wolsztyn – Poznań – Wolsztyn. Szczegółowy zakres prac koniecznych do wykonania w ramach zadania wskazany został w Opisie przedmiotu zamówienia , który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zawierają Opis przedmiotu zamówienia ( OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Wzór umowy stanowi Załącznik nr 4 do SWZ
2. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na obsłudze lokomotywy spalinowej ( drużyna trakcyjna) oraz utrzymaniu pojazdu wykorzystywanego do świadczenia usługi w należytym stanie czystości i sanitarno-epidemiologicznym, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465)
3. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym odpowiednio Załącznik nr 4 do SWZ
4. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 94 ust. 2 pkt 2 Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 63711000-6 - Usługi dodatkowe w zakresie transportu kolejowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, Parowozownia Wolsztyn, prowadząc postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie i pod nazwą jak wyżej, informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.), ponieważ do dnia 09.01.2025 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi