Zagospodarowanie terenu gminnego Przedszkola w Izabelinie przy ul. Kościuszki 17, Gmina Izabelin
Gmina Izabelin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00318471
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00318471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-21 08:14
- Lokalizacja
- Izabelin C, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-877aac97-1206-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1181762339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00318471 z dnia 2023-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu gminnego Przedszkola w Izabelinie przy ul. Kościuszki 17, Gmina Izabelin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Izabelin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 42
1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@izabelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.izabelin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.izabelin.pl/p,64,zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu gminnego Przedszkola w Izabelinie przy ul. Kościuszki 17, Gmina Izabelin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-877aac97-1206-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00318471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005378/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Zagospodarowanie terenu gminnego Przedszkola w Izabelinie przy ul. Kościuszki 17, Gmina Izabelin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176542/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.46.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących prac:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu gminnego przedszkola w Izabelinie C.
2) Zadanie Inwestycyjne
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu gminne-go Przedszkola w Izabelinie przy ul. Kościuszki 17 w gminie Izabelin. Lokalizacja inwestycji, znajduje się w wo-jewództwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim w gminie Izabelin w miejscowości Izabelin C. Roboty związane zagospodarowaniem terenu są na działkach ewidencyjnych nr: 639, 642, 643 obręb: 0001 Izabe-lin. Zadanie Inwestycyjne polega, na wykonaniu prac w oparciu o dokumentację projektową:
a) Wielkobranżowy Projekt wykonawczy zagospodarowania terenu gminnego Przedszkola w Izabelinie przy ul. Kościuszki 17
• Projekt architektury krajobrazu
• Projekt architektoniczny
b) SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH do projektów wykonawczych stanowiące integralną część niniejszego opisu przedmiotu zamówienia.
3) Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót:
1) Wycinka drzew
2) Rozbiórki – zgodnie z projektem rozbiórek
3) Wyposażenie ogrodu zgodnie z załącznikiem nr 2 – wykaz elementów wyposażenia ogrodu
4) Nawierzchnie (ścieżki dla rowerobiegów, sensoryczna, chodnik, trawnik)
5) Ogrodzenie
6) Nasadzenia roślin – zgodnie z projektem nasadzeń roślinnych
7) Nawodnienie – zgodnie z projektem nawodnienia terenu
8) Budowa 4 tarasów
4) W ramach realizacji budowy należy zapewnić bieżącą obsługę geodezyjną budowy, w tym:
a) prace przygotowawcze, pomiary uzupełniające konieczne do realizacji zadania, domiary sytuacyjne, uści-ślenie rzędnych wysokościowych ,
5) Zamawiający nie przewiduje dodatkowego wynagrodzenia za wykonane dodatkowych usług, nie stanowiących przedmiotu zamówienia.
6) Roboty budowlane stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia będą prowadzone etapowo. Wykonawca musi sporządzić harmonogram robót w ramach każdego etapu w taki sposób by zapewnić bezpieczeństwo w trakcie realizacji robót. Harmonogram robót musi być zgodny z kolejnością etapów ustalonych przez Wyko-nawcę, kolejność realizacji poszczególnych podetapów w ramach danego etapu Wykonawca powinien określić samodzielnie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w dokumentacji budowlanej oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiące załączniki do niniejszej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w związku z wadą postępowania związana z niespójnością projektu budowlanego niemożliwą do usunięcia| 2023-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |