Wymiana – modernizacja podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17
Miejski Dom Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00319021
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00319021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-21 10:14
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0d72ae2-ff9b-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5471029394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00319021 z dnia 2023-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana – modernizacja podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Dom Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070615661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 12
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338125692
1.5.8.) Numer faksu: +48338122388
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk@mdk.bielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mdk.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mdkbielsko.logintrade.net/zapytania_email,130184,d8f4e4b0c83775e54dac30ed66dca65b.html i https://mdk.bielsko.pl/bip1/61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Gminna Samorządowa Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana – modernizacja podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 172.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0d72ae2-ff9b-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00319021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00193268/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00241331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MDK/3070/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 168040,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Wymiana – modernizacja podłogi parkietowej w sali widowiskowej w budynku Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej przy ul. Juliusza Słowackiego 17”, obejmująca w szczególności wykonanie:
1. Robót przygotowawczych i zabezpieczających;
2. Robót rozbiórkowych i demontażowych;
3. Zerwanie starej posadzki z parkietu;
4. Skucie podłoża mineralnego;
5. Rozbiórka izolacji z papy i płyt pilśniowych;
6. Czyszczenie ślepej podłogi drewnianej;
7. Montaż legarów;
8. Wykonanie podłogi ślepej dwuwarstwowej z płyt OSB;
9. Wywozu i składowania odpadów (gruzu, klepek, itp.) oraz systematyczne porządkowanie miejsca wykonywania robót;
10. Ułożenie posadzki z parkietu dębowego;
11. Szlifowanie i lakierowanie parkietu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45432113-9 - Kładzenie parkietu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248130,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 452585,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248130,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa "BUD - MAL" mgr inż. Marzena MĘDRALA-BEBŁOT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9371725469
7.3.3) Ulica: Sarni Stok 82/15
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248130,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2023-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |