Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2025 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNCZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00084534
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00084534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-03 10:16
Lokalizacja
Szynczyce, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cce25c25-9915-44a4-bea9-0ee1521afd65
Identyfikator
001140571
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

GABRIELA SIEDLECKYGłuchów, PL · lot 0
196 084,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00084534 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia
dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNCZYCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001140571

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 8

1.5.2.) Miejscowość: Szynczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-318

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446165190

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spszynczyce@edu.czarnocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spszynczyce.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cce25c25-9915-44a4-bea9-0ee1521afd65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia
dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce25c25-9915-44a4-bea9-0ee1521afd65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00648702/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650163

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.SZ.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 173995,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na realizacji zadania pn. „Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2025 r.”, z wyłączeniem dni wolnych od zajęć tj. sobót i niedziel, ferii zimowych w okresie 17.02.2025 r. – 02.03.2025 r., wakacji w okresie 28.06.2025 r. – 31.08.2025 r., dni dyrektorskich, dni ustawowo wolnych od pracy, przerw świątecznych, w okresie 01.-03.01.2025, 17.-22.04.2025 r., 01-02.05.2025 r., 13-15.05.2025 r., 20.06.2025 r., 13.-14.10.2025 r., 10.-11.11.2025 r., 23.-31.12.2025 r., przerw w pracy szkoły w systemie stacjonarnym np. przejścia na naukę zdalną.
2. Usługa dotyczy dzieci szkolnych w wieku od 5 do 16 lat.
3. Ilość dzieci objętych żywieniem na dzień – minimum 50, maksimum 110. Zapis o minimalnym wynagrodzeniu nie obowiązuje w przypadku wstrzymania pracy szkoły w trybie stacjonarnym z jakiejkolwiek przyczyny– za okres nie wykonywania świadczenia Wykonawca nie otrzyma wynagrodzenia.
4. Rodzaje posiłków - drugie danie wraz z surówką i napojem/sokiem – szacowana ilość porcji 15 130 sztuk, w okresie od stycznia – grudnia z wyłączeniem dni wolnych od zajęć
5. Wykonawca posiłki dostarczać będzie do placówki w godzinach: 11.10-11.25.
6. Posiłki wydawane będą w godzinach: 11.30-11.50.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196084,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196084,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196084,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowe Gabriela Siedlecky

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282689417

7.3.3) Ulica: ul. Długa 89a

7.3.4) Miejscowość: Głuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-080

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196084,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-07 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Na podstawie art. 223 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) Pełnomocnik Zamawiającego – Gmina Czarnocin poprawiła oczywistą omyłkę rachunkową (z uwzględnieniem konsekwencji rachunkowych dokonanej poprawki) w formularzu oferty złożonej przez Wykonawcę – Przedsiębiorstwo Usługowe Gabriela Siedlecky z siedzibą Głuchów ul. Długa 89a, 95-080 Tuszyn.
W wyniku dokonanej poprawki, oferowana łączna cena brutto za realizację zamówienia wynosi196 084,80 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt sześć tysięcy osiemdziesiąt cztery złote 80/100).
2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi