„Przeprowadzenie zajęć terapeutycznych dla dzieci w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 19 IM. BŁ.KS.STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO W TORUNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00319742
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-21 12:29
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792228414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
8 przyznanych
"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
14 940 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
24 900 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
24 900 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
24 900 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
24 900 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
20 750 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
20 750 PLN"NAVITA REHABILITACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
20 750 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.