Rozbudowa budynku internatu oraz remontu stołówki wraz z łącznikiem, pomieszczeniami kuchennymi i piwnicznymi zespołu szkół morskich w Świnoujściu – Etap V
Zespół Szkół Morskich im. E. Kwiatkowskiego w Świnoujściu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00320180
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00320180/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-21 13:46
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d20d1a0f-0e5f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8551024420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00320180 z dnia 2023-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku internatu oraz remontu stołówki wraz z łącznikiem, pomieszczeniami kuchennymi i piwnicznymi zespołu szkół morskich w Świnoujściu – Etap V
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Morskich im. E. Kwiatkowskiego w Świnoujściu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Sołtana 2
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-602
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 321 62 87
1.5.8.) Numer faksu: +48 91 321 62 87
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsm.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsm.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d20d1a0f-0e5f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku internatu oraz remontu stołówki wraz z łącznikiem, pomieszczeniami kuchennymi i piwnicznymi zespołu szkół morskich w Świnoujściu – Etap V2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d20d1a0f-0e5f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00320180
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00133849/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa budynku internatu oraz remont stołówki wraz z łacznikiem, pomieszczeniami kuchennymi i piwnicznymi Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu -etap V
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264236
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSM-2/670/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2200000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres Podstawowy zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie kompleksowego remontu pomieszczenia kuchni oraz wydawalni z wszelkiego rodzaju instalacjami tranzytowymi, przepięciami, podłączeniami, regulacjami, obróbkami i odtworzeniami niezbędnymi do właściwego i samodzielnego funkcjonowania remontowanego fragmentu obiektu budowlanego, a w szczególności:
- 100% zakresu prac rozbiórkowych elementów budowlanych oraz istniejących instalacji, segregacji i utylizacji urobku z rozbiórek i demontaży w wyłącznie w obszarze kuchni oraz wydawalni.
Uwaga: w celu ograniczenia kosztów wykonania, w przypadku braku wskazówek technicznych mających na celu konieczność zerwania istniejącej posadzki betonowej (pod płytkami) lub tynków – Zamawiający wyrazi zgodę na wykonanie prac odtworzeniowych/naprawczych na ww. płaszczyznach – mających na celu przygotowanie powierzchni pod dalsze prace wykończeniowe.
- 100% zakresu prac wykończeniowych i instalacyjnych, białych montaży oraz technologii kuchni (w zakresie instalacji wewnętrznych i okapów, bez elementów wyposażenia) jw. z wykonaniem tranzytów instalacyjne wod-kan (włącznie z separatorem tłuszczu i podłączeniem do inst. podposadzkowej, wodę, gaz, WLZ oraz c.o. wraz z wymianą istniejących grzejników na nowe (alternatywne grzanie pomieszczeń – jak dotychczas) wraz z wykonaniem nowych podejść c.o. wraz z zaworami odcinającymi w poziomie kondygnacji podziemnej – wyłącznie w obrysie remontowanych pomieszczeń, rodzaj grzejników do akceptacji w trakcie realizacji z wykonaniem instalacji wentylacji mechanicznej – centrali, kanałów oraz dostawy i montażu nowych okapów kuchennych, dostawy ramy pod urządzenia i podestów obsługowych, obarierowania na dachu (zakres niezbędny do obsługi centrali).
Uwaga: Wykończenie ścian – płytka na całą wysokość, farby i zestawy malarskie – bakteriostatyczne, wykończenie posadzki – płytki podłogowe na izolacji szlamowej, zamknięte fugą epoksydową.
b) Zakres prac praz towarzyszących, remontowych i modernizacyjnych polegających na wykonaniu wskazywanych, w trakcie realizacji zadania przez Zamawiającego lub Nadzór Inwestorski kompleksowych robót, a w szczególności:
- demontaże i ponowne montaże elementów instalacji lub wyposażenia, wyniesienie i wniesienie mebli i elementów technologii przed i po wykonaniu robót remontowych;
- zakres prac związanych z wymianą elementów stolarki okiennej, drzwiowej, prac instalacyjnych, prób, pomiarów, dokumentacji budowy warsztatowej i powykonawczej niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania obszaru remontowanych pomieszczeń jak w dokumentacji przetargowej;
- korekta i ujednolicenie dotychczas wykonanej numeracji pokoi w budynku internatu na piętrach I-VI, zakres obejmuje usunięcie dotychczasowych numerów oraz produkcję i montaż nowych w formatce jak dotychczasowe wykonany z plexy. W wycenie należy przywidzieć ryzyko wykonania zaprawek malarskich na portalach drzwiowych – o ile zaistnieje taka konieczność;
- inne i pozostałe prace wynikające z konieczności przeprowadzenia prac remontowych dla omawianych pomieszczeń.
Uwaga: należy przywidzieć demontaż elementów wentylacji mechanicznej i istniejących kanałów wentylacyjnych w obrysie remontowanych pomieszczeń kuchni oraz wydawalni.
+ 10 możliwych opcji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLID BUD Łukasz Spitalniak
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Konsorcjum SOLID BUD Łukasz Spitalniak oraz SOLID BUD Ireneusz Kardasz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222424117
7.3.3) Ulica: Słaborowice 30
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-410
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
EI-Q Usługi Elektroenergetyczne Sp z o.o. - roboty elektryczne NN i niskoprądowe, P.P.H.U. Almas - roboty związane ze stolarką PCV i aluminium
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-31| 2023-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |