„Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”

Gmina Wojciechów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00320244
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00320244/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-21 13:58
Lokalizacja
Wojciechów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd5f31bd-1b2b-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7132881509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie konserwacji drógInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00320244 z dnia 2023-07-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5

1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.wojciechow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd5f31bd-1b2b-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00320244

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019342/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 „Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INR.271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”. Inwestycja obejmuje przebudowę ciągu drogowego o dł. 2679 m w m. Miłocin, gm. Wojciechów, położonego na działkach nr: 199, 507, 269, 282 (obręb Miłocin Kol.) oraz działce nr 131 (obręb Palikije I). Droga usytuowana na trudnym, podmokłym terenie, z nawierzchnią szutrową, licznymi wybojami i przełomami. W ramach zadania przewidziano: podbudowę z materiałów kamiennych, nawierzchnie bitumiczną o szer. 3,00 m, odwodnienie korpusu drogi poprzez nadanie spadków podłużnych i poprzecznych, zabezpieczenie krawędzi jezdni gruntem rodzimym i ustawienie oznakowania pionowego. Powyższy zakres przyjęty we wniosku o dofinansowanie doprecyzowany jest dokumentacją projektową wskazaną w pkt. 4.4. SWZ.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących w szczególności: Przebudowa ciągu drogowego dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Miłocin i Palikije Pierwsze na odcinku DGW 1 od km 0+000,00 do km 1+202,00 oraz DGW 2 od km 0+000,00 do km 1+567,18 swoim zakresem obejmuje: - roboty rozbiórkowe - wycinkę drzew i krzaków kolidujących z inwestycją - wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów i nasypów związanych z formowaniem korpusu drogowego - przebudowę nawierzchni dróg wewnętrznych (DGW1 oraz DGW2) w technologii warstw asfaltowych - wykonanie poboczy umocnionych kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie grubości 15 cm na szerokości 0,5 m - regulację wysokościową istniejących zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej wraz z obramowaniem - remont istniejących przepustów pod koroną drogi wewnętrznej DGW1 i DGW2 - oczyszczenie (udrożnienie) istniejących przepustów pod koroną drogi wewnętrznej DGW1 i DGW2 - umocnienie skarp poprzez humusowanie i obsianie mieszanką traw - wykonanie nowego oznakowania pionowego. Zamawiający informuje, że dokumentacja techniczna (projekt) obejmuje większy zakres, przedmiotem zamówienia jest zakres prac obejmujący kilometraż: odcinek DGW 1 od km 0+000,00 do km 1+202,00 oraz DGW 2 od km 0+000,00 do km 1+567,18.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy ciągu drogowego w miejscowości Miłocin (drogi wewnętrzne),
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji powykonawczej geodezyjnej,
6) przygotuje i zatwierdzi projekt czasowej organizacji ruchu,
7) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego najkorzystniejsza oferta z ceną 2 520 169,91 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 2 136 084,42 zł. W efekcie Zamawiający – Gmina Wojciechów, unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2023-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane