Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa łącznika pieszo-rowerowego (FO24.Tr1) oraz poszerzenie i remont chodnika w rejonie ul. Nyskiej i Pięknej (134 WBO 2023) we Wrocławiu"

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00084809
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00084809/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-03 11:06
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ad917da-5dc8-477d-be42-bc70cefbc3ea
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00084809 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa łącznika pieszo-rowerowego (FO24.Tr1) oraz poszerzenie i remont chodnika w rejonie ul. Nyskiej i Pięknej (134 WBO 2023) we Wrocławiu"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 49

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdium-wroc.logintrade.net/zapytania_email,185816,72703b62801b25534ec47073358b0121.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie pasem drogowym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa łącznika pieszo-rowerowego (FO24.Tr1) oraz poszerzenie i remont chodnika w rejonie ul. Nyskiej i Pięknej (134 WBO 2023) we Wrocławiu"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ad917da-5dc8-477d-be42-bc70cefbc3ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084809

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680496

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TXZ/TRPS/260/143/2024/GM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa łącznika pieszo-rowerowego (FO24.Tr1) oraz poszerzenie i remont chodnika w rejonie ul. Nyskiej i Pięknej (134 WBO 2023) we Wrocławiu w tym:
Zadanie nr 1 - Budowa łącznika pieszego między ul. Nyską i Piękną z dopuszczeniem ruchu rowerowego w granicach terenu oznaczonego w planie 14KDPR, o długości około 240 m – projekt nr 1 FO dla osiedla Tarnogaj;
Zadanie nr 2 - Poszerzenie zachodniego chodnika na ul. Pięknej (sięgacz) na odc. od ul. Pięknej do końca działki 5/3 położonego w granicach pasa drogowego, o długości około 180 m (projekt nr 134 WBO 2023);
Zadanie nr 3 - Remont północnego chodnika ul. Pięknej od skrzyżowania z sięgaczem Piękna do al. Armii Krajowej położonego w granicach pasa drogowego, na długości około
240 m – projekt nr 134 WBO 2023

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ponieważ cena wszystkich złożonych ofert przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi