Budowa miejsca pod posadowienie 4 chłodni kontenerowych na terenie leśniczówki łowieckiej w Margoninie wraz z ich dostawą i montażem
Skarb Państwa PGL Nadleśnictwo Podanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00321658
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00321658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-24 11:45
- Lokalizacja
- Chodzież, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b61456e1-13f7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7640002997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00321658 z dnia 2023-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca pod posadowienie 4 chłodni kontenerowych na terenie leśniczówki łowieckiej w Margoninie wraz z ich dostawą i montażem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa PGL Nadleśnictwo Podanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064464
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podanin 65
1.5.2.) Miejscowość: Chodzież
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: podanin@pila.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://podanin.pila.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
usługi z zakresu gospodarki leśnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsca pod posadowienie 4 chłodni kontenerowych na terenie leśniczówki łowieckiej w Margoninie wraz z ich dostawą i montażem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b61456e1-13f7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00321658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00247151/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa miejsca pod posadowienie 4 chłodni kontenerowych na terenie leśniczówki łowieckiej w Margoninie wraz z ich dostawą i montażem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00278192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: budowa miejsca pod posadowienie 4 chłodni kontenerowych na terenie leśniczówki łowieckiej w Margoninie wraz z ich dostawą i montażem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załącznikach od nr 5 do 8 do SWZ, na które składają się:
- dokumentacja formalna załącznik nr 5 do SWZ
- dokumentacja projektowa załącznik nr 6 do SWZ
- kosztorysy ofertowe i przedmiary robót załącznik nr 7 do SWZ
- Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót załącznik nr 8 do SWZ
3. Wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 24 miesięcznej gwarancji jakości i rękojmi za wady przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji liczony będzie od dnia podpisanego (bez uwag) odbioru końcowego robót. Protokół odbioru końcowego robót sporządzony zostanie po zrealizowaniu wszystkich prac będących przedmiotem umowy.
Gwarancja i rękojmia obejmować będzie pełen zakres wykonania przedmiotu umowy – płyty fundamentowe wraz z kostką betonową oraz chłodnie i ich osprzęt.
4. Wykonawca zobowiązany jest do zarządzania całym procesem przekazania obiektu do użytkowania oraz złożenia w PINB wniosku o pozwolenie na użytkowanie obiektu jeśli zostało to określone w Decyzji pozwolenia na budowę. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać w imieniu zamawiającego ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie, gdy dotyczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
42513200-7 - Urządzenia chłodnicze
45213210-8 - Instalowanie chłodni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta, na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2023-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |