Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - Orlik 2012 w Chojnie
Gmina Chojna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00321792
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00321792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-24 12:15
- Lokalizacja
- Chojna, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0033b474-0b7d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8581726144
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00321792 z dnia 2023-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - Orlik 2012 w Chojnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 4
1.5.2.) Miejscowość: Chojna
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 4141035
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@chojna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.chojna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0033b474-0b7d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - Orlik 2012 w Chojnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0033b474-0b7d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00321792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049664/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja kompleksu sportowego Moje boisko Orlik – 2012 w Chojnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DIR.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: ,,Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - Orlik 2012 w Chojnie”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację dwóch boisk wchodzących w skład kompleksu sportowego Orlik 2012 tj. wymiana sztucznej trawy na boisku piłkarskim oraz odnowienie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej.
1) Boisko ze sztucznej trawy o wym. 62 m x 30 m . Zakres prac obejmuje:
a) usunięcie i utylizacja wypełnienia,
b) usunięcie i utylizacja starej trawy syntetycznej,
c) uzupełnienie i zagęszczenie warstw podbudowy,
d) wymiana warstwy wyrównawczej,
e) równomierne zagęszczenie warstwy wyrównawczej,
f) ułożenie nowej nawierzchni ze sztuczna trawą,
g) wklejenie linii boiska.
h) wyczyszczenie instalacji drenażowej
Bezwzględnie należy zachować istniejące spadki boiska, tak aby odprowadzenie wody przebiegało wg projektu pierwotnego.
2) Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wym. 32,1 m x 19,1 m Zakres prac obejmuje:
a) umycie całej nawierzchni boiska wraz ze strefami wybiegu specjalnymi środkami chemicznymi,
b) uzupełnienie ubytków, poprzez wycięcie miejsc uszkodzonych i odtworzeniu warstw nawierzchni w zależności od głębokości uszkodzenia,
c) zabezpieczenie całego ogrodzenia boiska i elementów wyposażenia przed etapem natrysku warstwy EPDM poprzez montaż plandek, folii do wysokości 2 m,
d) zaimpregnowanie całej powierzchni boiska gruntem na bazie żywic poliuretanowych, celem wzmocnienia wierzchniej warstwy oraz zapewnieniu lepszej przyczepności warstwy EPDM,
e) dwukrotne naniesienie metodą natryskową warstw EPDM w kolorze czerwonym o łącznej grubości do 2 mm,
f) wyznaczenie i namalowanie linii wydzielających boiska i ich stref.
g) wyczyszczenie instalacji drenażowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach prowadzonego postępowania złożona została jedna oferta, która znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |