Wykonanie zasilania rezerwowego w energię elektryczną - z wykorzystaniem mobilnego agregatu prądotwórczego - budynku będącego siedzibą Starostwa (...) w Pruszkowie w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Powiat Pruszkowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00321897
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00321897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-24 12:39
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e87a9bbc-1678-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342405501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00321897 z dnia 2023-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zasilania rezerwowego w energię elektryczną - z wykorzystaniem mobilnego agregatu prądotwórczego - budynku będącego siedzibą Starostwa (...) w Pruszkowie w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pruszkowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013267144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Drzymały 30
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227381470
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.pruszkow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_pruszkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zasilania rezerwowego w energię elektryczną - z wykorzystaniem mobilnego agregatu prądotwórczego - budynku będącego siedzibą Starostwa (...) w Pruszkowie w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e87a9bbc-1678-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00321897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042706/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Awaryjne zasilanie energią elektryczną budynku Starostwa Powiatowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284049
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”
w ramach zadania pn. „Awaryjne zasilanie energią elektryczną budynku Starostwa Powiatowego
w Pruszkowie”.
Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie i dostawę zespołu urządzeń stanowiących rezerwowe zasilanie dla budynku Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, jak również wykonanie niezbędnych prac budowlano montażowych dotyczących przedmiotu zamówienia, przede wszystkim dostosowania instalacji odbiorcy do montażu agregatu prądotwórczego, a także poczynienia niezbędnych uzgodnień ze służbami zewnętrznymi w tym Rejonem Dystrybucji energii działającym na terenie realizacji przedmiotu zamówienia, sporządzeniem i uzgodnieniem instrukcji współpracy z siecią dystrybucyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
45232221-7 - Podstacje transformatorowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
51120000-9 - Usługi instalowania urządzeń mechanicznych
51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.| 2023-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |