Usługa sadzenia drzew w ramach Projektów Zielonych z Budżetu Obywatelskiego pn.: Zadanie I - „300 nowych drzew wzdłuż śródmiejskich ulic” Zadanie II -„Zastał Kielce betonowe, a zostawił zadrzewione”
Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00321907
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00321907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-07-24 12:40
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f3f8e1b-1afe-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6572617325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00321907 z dnia 2023-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa sadzenia drzew w ramach Projektów Zielonych z Budżetu Obywatelskiego pn.: Zadanie I - „300 nowych drzew wzdłuż śródmiejskich ulic” Zadanie II -„Zastał Kielce betonowe, a zostawił zadrzewione”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prendowskiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-395
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mzd.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.kielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mzd.kielce.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budowa i utrzymanie: dróg, obiektów mostowych, odwodnienia dróg i oświetlenia ulicznego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa sadzenia drzew w ramach Projektów Zielonych z Budżetu Obywatelskiego pn.: Zadanie I - „300 nowych drzew wzdłuż śródmiejskich ulic” Zadanie II -„Zastał Kielce betonowe, a zostawił zadrzewione”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f3f8e1b-1afe-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00321907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023762/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Sadzenie drzew Zadanie I - 300 nowych drzew wzdłuż śródmiejskich ulic, Zadanie II - Zastał Kielce betonowe a zostawił zadrzewione
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291483
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.26.1.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Usługa sadzenia drzew w ramach Projektów Zielonych z Budżetu Obywatelskiego pn.: Zadanie I - „300 nowych drzew wzdłuż śródmiejskich ulic (B.O.)” Zadanie II - „Zastał Kielce betonowe, a zostawił zadrzewione”(BO)
2. Zakres usługi będzie obejmował m.in.:
a) Zadanie I - sadzenie 300 drzew w pasach drogowych ul. Popiełuszki,
ul. Radiowej, ul. Barabasza, ul. Zagórskiej, ul. Fabrycznej, ul. Ściegiennego,
ul. Staszica, ul. Pileckiego, ul. Tarnowskiej, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego,
ul. Sikorskiego, ul. Grunwaldzkiej, ul. Warszawskiej, ul. Bohaterów Warszawy,
ul. Domaszowskiej oraz placu Najświętszej Maryi Panny, pl. Niepodległości, na Pętli ul. Pileckiego, skrzyżowaniu ul. Ściegiennego i ul. Popiełuszki, skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i ul. Krakowskiej.
b) Zadanie II - sadzenie 200 drzew w pasie drogowym ul. Radiowej, ul. Dymińskiej, ul. Wrzosowej, ul. Mielczarskiego, ul. Jagiellońskiej, ul. Krakowskiej, ul. Grunwaldzkiej, ul. Okrzei, ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego,
al. Legionów, przy Rondzie Szarego oraz na placu Najświętszej Maryi Panny.
W ramach zadania II na al. Legionów zostanie przygotowany teren pod nasadzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211600-8 - Sadzenie drzew
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wnioskodawca projektu z Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego nie wyraził zgody na rozwiązanie zamienne zaproponowane przez Miejski Zarząd Dróg w Kielcach, dotyczące zmiany miejsc nasadzeń drzew w stosunku do pierwotnie określonych we wniosku. W konsekwencji Opis Przedmiotu Zamówienia w zakresie lokalizacji nasadzeń jest niezgodny z wnioskiem do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 6 ustawy - Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2023-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |