Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów kreowania wizerunku profesjonalnego pracownika dla młodzieży zrekrutowanej do udziału w projekcie ,,Aktywni górą!” realizowanego w ŁWK OHP w Łodzi
Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00322074
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-24 13:13
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271118029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi konsultacyjne dotyczące zapewniania równych szansInne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Wykonawcy
10 przyznanych
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
18 000 PLNMAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
16 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.