Wykonanie usługi równiarką oraz walcem na drogach należących do Gminy Kisielice

GMINA KISIELICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00084998
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00084998/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-03 11:36
Lokalizacja
Kisielice, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b01acdc-683d-4fe9-b2cb-2e8a9fb12d29
Identyfikator
7441684066
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

2 przyznane

ARTUR JEZIORSKIIława, PL · lot 0
108 240 PLN
ARTUR JEZIORSKIIława, PL · lot 1
108 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00084998 z dnia 2025-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi równiarką oraz walcem na drogach należących do Gminy Kisielice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KISIELICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Daszyńskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Kisielice

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kisielice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bipkisielice.warmia.mazury.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b01acdc-683d-4fe9-b2cb-2e8a9fb12d29

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi równiarką oraz walcem na drogach należących do Gminy Kisielice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b01acdc-683d-4fe9-b2cb-2e8a9fb12d29

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084998

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053655/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługa równiarką oraz walcem na drogach należących do Gminy Kisielice - Rejon I, Rejon II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00662714

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1- Rejon I północna część gminy
4. Rejon I obejmuje sołectwa:
Biskupiczki, Butowo, Łodygowo, Limża, Galinowo, północna część Sobiewoli, Pławty Wielkie, Klimy, Łęgowo, Nowy Folwark, Stary Folwark, północna część Ogrodzieńca, północna część miasta Kisielice,
8. Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt będzie przemieszczał równiarkę oraz walec. Transport maszyn nie jest wliczany w czas pracy.
9. Sposób rozliczenia: ilość przepracowanych godzin pomnożona przez stawkę za godzinę pracy. Zamawiający może zlecić wykonanie usługi przy pomocy każdego sprzętu oddzielnie (walec lub równiarka). W takim przypadku należność za wykonaną usługę zostanie obliczona dla każdego sprzętu oddzielnie na podstawie stawki określonej w ofercie za 1 godzinę pracy sprzętu. Podstawą rozliczeń będą zatwierdzone przez Zamawiającego lub osobę wskazaną przez Zamawiającego karty pracy dostarczone przez Wykonawcę i złożone wraz z fakturą. Karty pracy wystawiane będą oddzielnie dla równiarki oraz walca. Karty pracy podpisane mogą być przez wyznaczonego pracownika Zamawiającego lub sołtysa danej wsi, gdzie prace były wykonywane.
10. Przewidywana ilość godzin pracy obu zestawów wynosi ok. 880 godzin, po 440 godzin na każdy zestaw (każde zadanie). Ilość godzin może ulec zmianie, w zależności od zapotrzebowania. Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji zleceń Zamawiającego przez cały okres trwania umowy. Przedstawione wartości ilościowe (godzinowe) na każde z zadań, będą wzajemnie wymienne w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia.
Czas pracy sprzętu liczony jest od rozpoczęcia do zakończenia wykonania usługi, nie wlicza się czasu dojazdu do miejsca wykonania usługi.
11. Ryzyko złego oszacowania kosztów zamówienia leży po stronie Wykonawcy.
12. Wykonawca zobowiązuje się rozpocząć prace po telefonicznym, lub e-mailowym zgłoszeniu zapotrzebowania otrzymanym od przedstawiciela Zamawiającego w terminie zaproponowanym w złożonej ofercie.
13. Przewiduje się, że pierwsze zgłoszenie rozpoczęcia prac nastąpi w terminie do 5 dni roboczych od dnia podpisania umowy, kolejne wg potrzeb zgłaszanych przez Zamawiającego.
14. Zamawiający zaleca wizję w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2- Rejon II południową część gminy
Rejon II obejmuje sołectwa:
Krzywka, południowa część Sobiewoli, południowa część Ogrodzieńca, Jędrychowo, Trupel, Goryń, Wałdowo, Kantowo, Wola, południowa część miasta Kisielice
8. Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt będzie przemieszczał równiarkę oraz walec. Transport maszyn nie jest wliczany w czas pracy.
9. Sposób rozliczenia: ilość przepracowanych godzin pomnożona przez stawkę za godzinę pracy. Zamawiający może zlecić wykonanie usługi przy pomocy każdego sprzętu oddzielnie (walec lub równiarka). W takim przypadku należność za wykonaną usługę zostanie obliczona dla każdego sprzętu oddzielnie na podstawie stawki określonej w ofercie za 1 godzinę pracy sprzętu. Podstawą rozliczeń będą zatwierdzone przez Zamawiającego lub osobę wskazaną przez Zamawiającego karty pracy dostarczone przez Wykonawcę i złożone wraz z fakturą. Karty pracy wystawiane będą oddzielnie dla równiarki oraz walca. Karty pracy podpisane mogą być przez wyznaczonego pracownika Zamawiającego lub sołtysa danej wsi, gdzie prace były wykonywane.
10. Przewidywana ilość godzin pracy obu zestawów wynosi ok. 880 godzin, po 440 godzin na każdy zestaw (każde zadanie). Ilość godzin może ulec zmianie, w zależności od zapotrzebowania. Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji zleceń Zamawiającego przez cały okres trwania umowy. Przedstawione wartości ilościowe (godzinowe) na każde z zadań, będą wzajemnie wymienne w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia.
Czas pracy sprzętu liczony jest od rozpoczęcia do zakończenia wykonania usługi, nie wlicza się czasu dojazdu do miejsca wykonania usługi.
11. Ryzyko złego oszacowania kosztów zamówienia leży po stronie Wykonawcy.
12. Wykonawca zobowiązuje się rozpocząć prace po telefonicznym, lub e-mailowym zgłoszeniu zapotrzebowania otrzymanym od przedstawiciela Zamawiającego w terminie zaproponowanym w złożonej ofercie.
13. Przewiduje się, że pierwsze zgłoszenie rozpoczęcia prac nastąpi w terminie do 5 dni roboczych od dnia podpisania umowy, kolejne wg potrzeb zgłaszanych przez Zamawiającego.
14. Zamawiający zaleca wizję w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110299,2 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Artur Jeziorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441618804

7.3.3) Ulica: Laseczno Małe 29c

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110299,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Artur Jeziorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441618804

7.3.3) Ulica: Laseczno Male 89c

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi