Rozbudowa drogi powiatowej nr 4107W (ul. Bieniewicka i ul. Błońska) w m. Błonie i Bieniewice, gm. Błonie
Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00322945
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00322945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-25 08:16
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acd010bb-eb3e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5272185341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00322945 z dnia 2023-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 4107W (ul. Bieniewicka i ul. Błońska) w m. Błonie i Bieniewice, gm. Błonie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014900974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 300
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 722 13 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.pwz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.pwz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acd010bb-eb3e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 4107W (ul. Bieniewicka i ul. Błońska) w m. Błonie i Bieniewice, gm. Błonie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acd010bb-eb3e-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00322945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00078815/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Rozbudowa drogi powiatowej nr 4107W (ul. Bieniewicka i ul. Błońska) w m. Błonie i Bieniewice, gm. Błonie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00203984
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-6/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9600613,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi powiatowej nr 4107W (ul. Bieniewicka i ul. Błońska) w m. Błonie i Bieniewice, gm. Błonie:
1) Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, frezowanie nawierzchni (destrukt własnością Inwestora), wycinka drzew, karczowanie pni, roboty rozbiórkowe: podbudów, przepustów itp., utylizacja materiałów z rozbiórki, demontaż znaków drogowych.
2) Roboty ziemne: wykopy pod jezdnię, chodniki i rowy, formowanie
i zagęszczanie nasypów.
3) Elementy odwodnienia korpusu drogowego: przepusty pod jezdnią i zjazdami, ścianki czołowe przepustów, studnie rewizyjne.
4) Nawierzchnia jezdni: profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem (dowóz z wytwórni) C 3,0/4,0 gr. 20 cm, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 25 cm, podbudowa z mieszanek mineralno – bitumicznych AC 22P 35/50 KR-3-4 gr. 6 cm, warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego AC 11S KR3-4, warstwa przeciwspękaniowa z siatki z włókien szklanych o wytrzymałości na rozciąganie 120 kN/m w kierunku podłużnym
i poprzecznym, mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową podbudów i nawierzchni bitumicznych, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W PMB 25/55-60 KR3-4 gr. 4 cm, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S PMB 45/80-55 KR3-4 gr. 4 cm.
5) Nawierzchnia chodników: profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, warstwa mrozoochronna o gr. 10 cm, podbudowy
z gruntu stabilizowanego cementem (dowóz z wytwórni) C 3/4 gr. 10 cm, nawierzchni z kostki betonowej gr. 6 cm.
6) Nawierzchnia zjazdów: profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, warstwa mrozoochronna o gr. 10 cm, podbudowa
z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20 cm, nawierzchnia
z kostki betonowej gr. 8 cm na podsypce cem. – piask. gr. 3cm.
7) Umocnienie skarp płytami ażurowymi 60x40x10 cm.
8) Pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 10 cm.
9) Organizacja ruchu: wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie
z zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu.
10) Elementy drogowe: ustawienie krawężników betonowych na ławie z betonu C12/15 wystających i wtopionych 15x30 cm, ustawienie oporników betonowych na ławie z betonu C12/15 wtopionych 12x25 cm, ustawienie obrzeży betonowych 8x30 cm na podsypce cem. – piask. gr. 5 cm.
11) Zieleń drogowa: ręczne plantowanie powierzchni, humusowanie skarp
z obsianiem trawą.
12) Przebudowa kolidującego wodociągu wraz z przyłączami.
13) Przebudowa kolidującego gazociągu średniego ciśnienia wraz z przyłączami.
14) Budowa kanalizacji deszczowej wraz ze studniami i przykanalikami.
15) Przebudowa kolidującej kanalizacji sanitarnej tłocznej wraz z przyłączami.
16) Budowa oświetlenia drogowego – doświetlenie przejść dla pieszych.
17) Usunięcie kolizji teletechnicznych.
18) Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
19) Zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz. U. z 2021 r poz. 110) wykonawca wykona zamówienie przy udziale minimum 10 % pojazdów elektrycznych i/lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym. Jako pojazd należy rozumieć pojazd samochodowy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13060050,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15679188,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13060050,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Granar Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Remontowo Drogowy Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252432090
7.3.3) Ulica: Sady Żoliborskie 3/137
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-770
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Oświetlenie Budwex Mieczysław Wasilewski
Teletechnika Elektro - Tel Stanisław Gers
Gaz - Solid - Bud Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13060050,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2023-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |