„Usługa - kreowanie wizerunku profesjonalnego pracownika dla uczestników projektu "Aktywni Górą!" w jednostkach terenowych Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP”
Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00323236
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-25 09:32
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271118029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
Wykonawcy
18 przyznanych
AGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNAGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKABojano, PL
261 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.