Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.

Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00323397
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00323397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-25 10:06
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d21d0a05-044f-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5020116033
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

'COLT INTERNATIONAL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
335 790 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00323397 z dnia 2023-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: PDR sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368345060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pdr-zamowienia@pdr-eko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pdr-eko.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Podmiot prawa publicznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowców

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d21d0a05-044f-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00323397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258463

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, gdyż w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób
zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia: „Przebudowa hali sortowni odpadów komunalnych polegająca na montażu systemu oddymiania
grawitacyjnego na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice”.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przebudowę hali sortowni odpadów polegającą na montażu systemu oddymiania
grawitacyjnego. Planowana inwestycja nie zmienia warunków zagospodarowania terenu i objęta projektem zmian
wewnętrznych hala zlokalizowana jest na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami ul. Działkowa 20, 59-100 Polkowice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Colt International Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5252336268

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

STEF BUD Sebastian Stefaniak, Ryczywół ul Kolejowa 11, który wykona roboty wycięcia oraz montażu obróbek dekarskich

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335790,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2023-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane